pre 1 sat 23: 58
Mimović: Uradio sam sve što je do mene
"Propustili smo ovo Svetsko prvenstvo, jako mi je žao zbog toga, ali to je sport, to je fudbal, idemo dalje i potrudićemo se da sve ostalo što ide zgrabimo", rekao je Ognjen Mimović.
Profimedia
Engleska je pobedila Srbiju u pretposlednjem krugu kvalifikacija u K grupi (2:0) i definitivno je ostavila bez šansi da kao drugoplasirana prođe u baraž, na taj način, jer je Albanija odradila svoje protiv Andore, ali selektor Gordog Albiona, Tomas Tuhel, ima reči hvale za naše "orlove".
Šta više, smatra da bi naš tim ptrebalo da bude deo najveće fudbalske smotre sledeće godine u SAD, Meksiku i Kanadi.
"Imate sve potrebne kvalitete da se nađete na Svetskom prvenstvu i ja vam želim to", rekao je nemački stručnjak u kameru TV Arena sport, neposredno posle utakmice na legendarnom "Vembliju".
Prema njegovim rečima, nije bilo lako savladati "orlove" ove noći, barem ne kao u septembarskom duelu u Beogradu (0:5).
"Očigledno je da smo imali sreće u nekim trenucima, takođe, nismo znali kakav nas tim i formacija očekuju, pa smo morali da se prilagođavamo tokom meča. To smo bolje radili u prvom nego u drugom poluvremenu. Ipak, imate igrače koji igraju u vrhunskim klubovima...", rekao je selektor Engleske za našu televiziju.
Premijer liga je skupo takmičenje u kojem je uspeh teško postići, te je sve izraženija potreba za velikim zaduživanjem kako bi se došlo do željenog uspeha. Nova grupa kreditora sada pokušava da se uključi u ovu igru.
Sporting iz Lisabona prikupio je 225 miliona evra prodajom obveznica za modernizaciju stadiona i njegovo pretvaranje u zabavni centar.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
23.05.2025 11: 54
Tri dana posle meča protiv Andore koji će se odigrati u Barseloni 7. juna Engleska će igrati i prijateljski meč protiv Senegala u Notingemu.
25.03.2025 12: 46
Nemački stručnjak, na klupi Gordog albiona, nije baš očaran poslednjim izdanjem svog tima.
14.03.2025 12: 10
Tuhel je za ova dva meča pozvao 26 igrača, a u reprezentaciju su se vratili Markus Rašford iz Aston Vile, Džordan Henderson iz Ajaksa i Ris Džejms iz Čelsija. Sa druge strane nema Harija Megvajera, dok napad predvodi špic Totenhema Dominik Solanke.
18.10.2024 17: 34
Trener Njukasla zauzeo odredio se prema izboru selektora fudbalske reprezentacije Engleske.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
pre 1 sat 23: 11
Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je večeras u Londonu od selekcije Engleske rezultatom 2:0 (1:0) u meču grupe K kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. godine.
pre 1 sat 23: 10
Nakon meča, za kamere TV Arena sport govorio je Veljko Paunović. Novi selektor ističe da je zadovoljan pojedinim stvarima, ali ne i rezultatom.
pre 1 sat 23: 10
Crveni karton Kristijana Ronalda oštetio je Portugaliju za osiguranje vize za Svetsko prvenstvo 2026. godine.
pre 2 sata 22: 51
Fudbalski golman Srbije analizirao poraz od Engleske u Londonu.
Ostavite komentar