pre 10 minuta 02: 05
Moramo da se pogledamo u ogledalo: Tajrik Džouns svestan krize, ali veruje u bolje dane
Amerikanac izneo utiske posle poraza od šampiona Evrope.
Tanjug/Harry Langer/dpa via AP
Kapiten fudbalske reprezentacije Engleske Hari Kejn, otkrio je da je spreman da razgovara o produženju ugovora sa Bajernom, dok povratak u Premijer ligu više ne vidi kao primarni cilj, prenosi Bi-Bi-Si.
Iako su se ranije pojavljivale spekulacije o njegovom povratku u Englesku, posebno u Totenhem, Kejn sada ističe da je fokusiran na svoj uspeh u Minhenu.
"Mogu da zamislim da ostanem u Bajernu i nakon isteka trenutnog ugovora. Još nismo započeli pregovore, ali kada do toga dođe, biću spreman za otvoren i iskren razgovor", poručio je Kejn.
Kejn je ove sezone u sjajnoj formi, sa ukupno 19 golova za klub i reprezentaciju. Među svojim najvećim ciljevima ističe osvajanje Lige šampiona sa Bajernom ili Svetskog prvenstva sa Engleskom, što bi mu, kako kaže, otvorilo put ka osvajanju "zlatne lopte".
"San mi je da osvojim "zlatnu loptu". Taj trofej pripada najboljem igraču iz najbolje ekipe, pa su mi potrebne titule u Ligi šampiona ili na Svetskom prvenstvu", objasnio je Kejn.
Napadač Bajerna takođe je naglasio da ga raniji uspesi nisu opustili, već da ga dodatno motivišu.
"Kada gledam snimke svojih utakmica, sada mi je zanimljivije kako se ponašam u defanzivi nego koliko sam golova postigao. Možda me golovi više ne privlače kao pre, ili sam zavoleo i tu stranu igre", zaključio je Kejn.
Širenjem na Dubai, Beč i Kluž, ABA liga prelazi u novu fazu, od regionalne tradicije do međunarodnog tržišta gde biznis nadjačava geografiju.
Projekt NBA Evrope prelazi iz koncepta u implementaciju. Izvršni direktor NBA Evrope George Aivazoglou potvrdio je da je cilj da liga počne u oktobru 2027. godine, dok komesar Adam Silver taj vremenski okvir naziva "ambicioznim, ali realnim" i naglašava da ne želi odgađanje posle 2028.
Premijer liga je skupo takmičenje u kojem je uspeh teško postići, te je sve izraženija potreba za velikim zaduživanjem kako bi se došlo do željenog uspeha. Nova grupa kreditora sada pokušava da se uključi u ovu igru.
Sporting iz Lisabona prikupio je 225 miliona evra prodajom obveznica za modernizaciju stadiona i njegovo pretvaranje u zabavni centar.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
24.09.2025 10: 55
Prema informacijama "Bilda", Englez narednog letamože da ide uz obeštećenje od 60 miliona evra.
22.09.2025 14: 23
Englez postigao 12 golova za Bajern na šest mečeva u sezoni uz tri asistencije.
20.09.2025 17: 30
Hofenhajm nije mogao da se odupre šampionu Nemačke 1:4 (0:1) u četvrtom kolu Bundeslige.
20.09.2025 11: 00
Za njegove usluge navodno su zainteresovani Barselona, ali i Čelsi.
YouTube
pre 9h
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
pre 3 sata 23: 11
Fudbaleri Nice poraženi su na domaćem terenu od Olimpik Marseja u okviru 13. kola francuske Lige 1.
pre 3 sata 23: 00
Štoper definitivno neće produžiti ugovor sa klubom iz Londona.
pre 3 sata 22: 46
Čukarički će posle prvenstvene pauze putovati u Kruševac, gde će odmeriti snage sa Napretkom. Na taj način Brđani će otvoriti drugi krug Super lige Srbije, taj duel pod Bagdalom biće premijerni u 16. kolu elitnog srpskog takmičenja.
pre 4 sata 21: 30
Teška kazna za kolumbijskog fudbalera...
Ostavite komentar