pre 4 sata 23: 05
Moneke za Arenu: Volim što sam košarkaš Zvezde
Trener crveno-belih ističe njihovu odličnu atmosferu u svlačionici i da svi ginu jedan za drugog.
Profimedia
Ognjen Mimović, minule zime stigao je u Fenerbahče, ali tamo nije pronašao sreću. Mladi bek od starta je bio u drugom planu, Murinjo ga nije "video", pa je odmah morao na pozajmicu u Zenit.
Bilo je reči da će se ovog leta vratiti u Ljutice Bogdana, međutim klub iz Istanbula rešio je da ga pošalje na drugu adresu. Naredna Mimovićeva destinacija je kiparski Pafos.
Saopštio je i Fenerbahče da se brzonogi defanzivac seli na jednogodišnju pozajmicu u tim koji će igrati Ligu šampiona, a do ovog uspeha je Pafos došao nakon što je eliminisao Crvenu zvezdu.
U međuvremenu, daleko aktuelnija tema u Istanbulu je ko će naslediti Žoze Murinja na klupi turskog velikana. Spekulisalo se da je Zinedin Zidan prva opcija, međutim teško da će Francuz prihvatiti ponudu iz Turske.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
18.03.2025 12: 19
Debitant u selekciji Srbije spreman je za sve izazove u duelima sa Austrijom.
24.02.2025 16: 57
Nekadašnji igrač Zvezde govorio je za ruske medije o dva transfera u samo mesec dana.
16.02.2025 21: 36
Fudbalska legenda Partizana veruje u budućnost doskorašnjeg Zvezdinog igrača.
11.02.2025 10: 03
Zenit iz Sankt Peterburga, gde igraju srpski reprezentativac Strahinja Eraković i slovenački Vanja Drkušić bio je najkonkretniji i najbrži, pa će tako Mimović umesto u Turskoj karijeru nastaviti u Rusiji
pre 4 sata 22: 42
U narednom 30. kolu Parma dočekuje Kremoneze, dok će Torino u goste Milanu.
pre 4 sata 22: 41
U narednom kolu Okser dočekuje Brest, dok će Marsej ugostiti Lil.
pre 4 sata 22: 40
Crveno-beli će morati da plate kaznu od 1.800.000 dinara.
pre 5 sati 22: 05
Fudbaler Mančester sitija Antoan Semenjo proglašen je za najboljeg igrača Premijer lige u februaru, saopšteno je danas na sajtu takmičenja.
Ostavite komentar