Vesti iz fudbala

Novi ugovor za Kokanovića: Vojvodina je moja kuća

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

14.08.2025 15:28
Kokanović je potpisao novi ugovor sa Vojvodinom do 2029. godine FK Vojvodina
Kokanović je potpisao novi ugovor sa Vojvodinom do 2029. godine

Vezista Vojvodine i polaznik omladinske škole novosadskog kluba, Dragan Kokanović produžio je ugovor sa "starom damom".

Kokanović je dete Vojvodine, do prvog tima stigao je preko pozajmica u Mladosti GAT i Kabelu, te je od prošle sezone nezamenjiv u prvom timu.

Početkom ove sezone, Kokanović ima veliko poverenje stručnog štaba na čelu sa Miroslavom Tanjgom, ali i uprave kluba, što potvrđuje i potpis novog ugovora do leta 2029. godine.

Kokanović ne krije oduševljenje posle obnove ugovora sa belo-crvenima.

"Osećam se fantastično. Želim da se zahvalim predsedniku Dragoljubu Zbiljiću i šefu stručnog štaba Miroslavu Tanjgi na ukazanom poverenju. Ja ću dati sve od sebe da to opravdam na terenu i da budem što bolji u novoj sezoni. Čast mi je što sam potpisao novi ugovor, jer je Vojvodina moj klub i moja kuća", rekao je Kokanović.