pre 14 minuta 10: 36
Samo jedno pitanje se postavlja: Šta Novak može da uradi u 2026. godini
To je najveća enigma i za tenisku legendu Endi Rodika.
Tanjug/AP Photo/Vlasov Sulaj
Najbolji srpski teniser Novak Đoković pohvalio je fudbalere Albanije i Srbije za ponašanje na meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. godine.
Fudbaleri Albanije i Srbije odigrali su u subotu u Tirani bez golova na meču grupe K kvalifikacija za SP, koje će 2026. biti održano u Sjedinjenim Američkim Državama, Kanadi i Meksiku.
Instagram

"Poštovanje i fer-plej je uvek mogućnost! Veliko bravo za oba tima na ponašanju", napisao je Đoković na svom Instagram profilu.
Đoković je pored toga postavio dva emotikona koja tapšu, kao i zastave Albanije i Srbije i između njih simbol rukovanja. Srpski teniser je objavio i nekoliko fotografija sa meča u Tirani.
Đoković je u petak u polufinalu Rolan Garosa poražen od Italijana Janika Sinera 6:4, 7:5, 7:6 (7:3), a sada se već sprema za takmičenje na Vimbldonu koje ćete moći da pratite na kanalima TV Arena sport.
Kad sportski direktor Eintracht Frankfurta objašnjava zašto klub zapošljava čak dva stručnjaka za san, on polazi od toga da se igrači mogu razvijati samo ako svakodnevno, predano daju svoj maksimum i da je za to neophodno da imaju dobar san.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
01.10.2025 16: 32
Fudbalski savez Srbije naglašava da u saradnji sa MUP-om, FIFA, UEFA i svim nadležnim organima preduzima sve mere kako bi utakmica protekla bez incidenata, u duhu fer-pleja i sporta.
24.09.2025 18: 44
Desni bek Lajpciga povredio koleni i čeka ga pauza od nekoliko nedelja.
09.09.2025 23: 19
Selektor Engleske zadovoljan partijom i ubedljivom pobedom nad Srbijom.
09.09.2025 23: 09
Kapiten Engleske ističe da njegov tim ide dobrim pravcem ka Mundijalu.
pre 51 minut 10: 00
"Marka" je podsetila da su Madriđani i crno-beli prvi meč četvrtfinala Kupa šampiona odigrali 25. decembra 1955. godine.
pre 1 sat 08: 54
Srpski čuvar mreže je otkrio da su bili kontakti sa čelnicima crveno-belih, ali da do prelaska nije došlo iz više razloga.
pre 11 sati 23: 25
Dosadašnji fudbaler madridskog Atletika Havi Galan potpisao je ugovor sa Osasunom, saopštio je danas klub iz Pamplone.
pre 12 sati 22: 05
Argentinski bek Fakundo Mura će postati novi igrač Intera iz Majamija.
Ostavite komentar