pre 8 minuta 11: 33
Vreme je za rastanak: Bernardo Sila posle devet sezona napušta Mančester siti
Kako sada stvari stoje Portugalac neće nastaviti saradnju sa klubom, sledeća destinacija se spominje Barselona.
Guliver
Pre večerašnjeg finala Lige šampiona 2024/25, protiv Intera u Minhenu (21.00, TV Arena 1 Premium), Pari Sen Žermen je skupio 16 utakmica. Ostvario 10 pobeda, što u prvoj fazi što u plej-ofu i nokaut rundi najjačeg fudbalskog klupskog takmičenja u Evropi, pet puta ostao praznih šaka i svega jednom odigrao nerešeno.
Sve te mečeve mogli ste da pratite u direktnim prenosima na našim kanalima, a mi vam hajlatsima sa istih osvežavamo sećanje na put Luisa Enrikea i njegovih "svetaca" do biti ili ne biti prilike da donesu klubu najveću titulu u istoriji.
Prvi se desio u Parizu, protiv Đirone, kada je tog septembarskog dana domaćin slavio s minimalnih 1:0 (0:0).
Usledila je poduža serija loših rezultata, počev od gubitka celog plena protiv Arsenala u Londonu - 2:0 (2:0).
U oktobru se desio i nerešen ishod susreta sa holandskim PSV-om, na "Parku prinčeva - 1:1 (0:1).
Novembar je doneo još veće parisko proklizavanje, ovog puta protiv madridskog Atletika - 1:2 (1:1).
Rezultatsko stradanje je nastavljeno par nedelja kasnije, sada u kući minhenskog Bajerna - 1:0 (1:0).
U šestom kolu je konačno prekinut crni niz, a ceh je isporučen Salcburgu u Austriji - 0:3 (0:1).
Da je to bilo više od jedne inspirativne večeri pokazao je januarski trijumf nad Mančester sitijem - 4:2 (0:0).
Na talasu očigledno podignute forme ostvaren je i "brejk" na stadionu Štutgarta, nešto kasnije - 1:4 (0:3).
Taman da se izbori februarski francusko-francuski dvomeč sa Brestom u plej-ofu. I dve pobede, na strani s 0:3 (0:2), a u "gradu svetlosti" sa ogromnih 7:0 (2:0).
Osmina finala počela je loše po Donarumu, Hakimija i ostale, jer je Liverpul pokupio "kajmak" u Parizu - 0:1 (0:0). U revanšu je dug vraćen s kamatom i to na kraju penal serije (1:4), posle minimalca pre toga - 0:1 (0:1).
Ni četvrtfinalni dvoboj sa Aston Vilom nije mogao bez drame, u Parizu je bilo 3:1 (1:1), a u Birmingemu 3:2 (1:2).
Okršaji sa rivalima iz Premijer lige okončani su s nova dva susreta sa Arsenalom. Na najbolji mogući način, slavljima u Londonu - 0:1 (0:1) i Parizu - 2:1 (1:0).
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
Na prvi pogled, ostanak Darija Šarića u NBA ligi još jednu sezonu nije izgledao kao velika sportska vest. Nema velikog ugovora, nema statusa zvezde, nema garantovane uloge u rotaciji.
04.11.2025 23: 01
Pari sen Žermen je poražen od Bavaraca 1:2 (0:2) u četvrtom kolu UEFA Lige šampiona.
04.11.2025 22: 01
Napadač Bajerna povredio beka PSŽ u nadoknadi vremena.
22.10.2025 09: 40
Fudbaler Pari Sen Žermena srušio rekord čuvenog Španca.
22.10.2025 08: 40
Pari Sen Žermen novi rekorder u broju datih golova u jednoj kalendarskoj godiini elitnog takmičenja.
YouTube
pre 12h
YouTube
pre 14h
pre 9 minuta 11: 33
Kako sada stvari stoje Portugalac neće nastaviti saradnju sa klubom, sledeća destinacija se spominje Barselona.
pre 31 minut 11: 11
Milan i Inter igraju večeras (20.45 TV Arena Premium 1) duel 28. kola Serija A.
pre 1 sat 10: 21
Marija Vuković se bori sa opakom bolešću.
pre 2 sata 09: 25
Crveno-beli danas (16.00 TV Premium 1) dočekuju tim iz Kruševca.
Ostavite komentar