
pre 56 sekundi 18: 55
Ma Bugari su čudo: Kerkez slagao navijače da daje ostavku iz straha!
Zaista "fordovske" priče stižu iz Sofije...
Fudbaleri Crvene zvezde u sredu od 18.45 časova igraju meč 5. kola Lige šampiona, a trener Vladan Milojević održaće ovog utorka u15.00 časova konferenciju za medije koja će direktno biti prenošena na kanalu TV Arena 1 Premium.
Crveno-beli u duel protiv neačkog tima ulaze kao pretposlednji tim na jedinstvenoj tabeli novog formata najkvalitetnijeg everopskog takmičnjs bez ijednog osvojenog boda, dok je bundesligaš na 27. poziciji sa učinkom od jednog trijumfa i jednog remija.
Ukoliko se uz sve to zna da je nemački tim procenjen na preko 300 miliona evra, a onaj srpskog šampiona ni nepunih 80, jasno je da je uloga favorita na strani gostiju, ali pred punim tribinama stadiona "Rajko Mitić" čuda su uvek moguća.
Crvena zvezda u dosadašnja četiri kola, istina, nije usela da se pomeri sa "mrtve tačke" kada je bodovni saldo u pitanju iako je oba puta pred svojim navijačima uspevala da "pokaže zube" i postigne tri pogotka protiv objektivno kvalitetnijih protivnika i od nje, kao i od narednog rivala.
Milojevićevi igrači su minulog vikenda savladali OFK Beograd, što im je 12. uzastopni trijumf u domaćem šampionau, dok je Štutgart na poslednja tri susreta Bundeslige ostvario samo jedan trijumf i to protiv Bohuma pre nekoliko dana.
Godinama se evropski fudbal delio na "pet najjačih liga" (Englesku, Španiju, Italiju, Nemačku i Francusku) i to je bio analitički okvir, uvrežena kategorija u kojoj se merila moć tržišta, privlačnost zvezda i vrednost TV prava. Međutim, leto 2025. pokazalo je da ta podela više nema smisla.
Nemačka je u Rigi savladala Tursku 88:83 i po drugi put postala prvak Evrope, osvojivši svetsko i kontinentalno zlato
U završnici karijere, vrhunski sportisti biraju između dve strategije. Jedna je "zlatni izlaz", Saudijska Pro liga i, drugačijom logikom, MLS, gde plate, poreski tretman i komercijalni paketi nude rekordne iznose.
Retko ko je tako duboko spojio modu i sport, ne samo kao sponzor, nego kao arhitekta vizualnog identiteta takmičenja, klubova i sportista, kao Giorgio Armani, italijanski modni guru koji nas je napustio prošlog četvrtka.
Bavarski gigant ostao je bez čak 17 igrača, a doveo je samo četvoricu koji realno ulaze u prvi tim. Nadzorni odbor eksplicitno je naložio smanjenje rostera.
26.08.2025 10: 00
Trener Crvene zvezde ima poseban motiv da pobedi kiparski tim.
25.08.2025 17: 52
Još jedan meč crveno-bele deli od plasmana u Ligu šampiona - poslednja prepreka na programu je sutra od 21.00 časova (Arena 1 Premium) kada gostuju kiparskom Pafosu.
20.08.2025 07: 59
Fudbaleri srpskog šampiona su samo jednom u istoriji evrokupova posle poraza na svom terenu prošli dalje.
19.08.2025 23: 20
Trener crveno-belih istakao greške, ali veruje da će njegov tim biti bolji u revanšu.
pre 1 minut 18: 55
Zaista "fordovske" priče stižu iz Sofije...
pre 21 minut 18: 35
Izgleda da se Zlatna lopta vraća u Francusku posle tri godine pauze...
pre 56 minuta 18: 00
Šef stručnog štaba Vojvodine Miroslav Tanjga i ofanzivac Lazar Ranđelović optimisti su pred gostovanje u Novom Pazaru u okviru devetog kola Mozzart bet Superlige Srbije.
pre 1 sat 17: 40
Crnogorski stručnjak Mirko Vučinić novi je selektor fudbalske reprezentacije Crne Gore, a na toj poziciji će zameniti hrvatskog trenera Roberta Prosinečkog, saopšteno je danas.
Ostavite komentar