pre 14 minuta 09: 06
Lindzi Von ide sa operacije na operaciju, ali ne kuka: Ne žalite me, stajaću opet na vrhu planine!
Američka skijašica ne žali zbog svojih profesionalnih odluka, već najavjuje povratak skijanju.
Profimedia
Fudbaleri TSC-a danas od 21.00 časova gostuju belgijskom Gentu u meču petog kola Lige konferencije. Tim iz Bačke Topole je vezao dva meča u Evropi bez poraza. Posle trijumfa nad Luganom, remizirali su sa Sent Galenom, a večeras je u pitanju pohod na nove bodove i znatno povećanje šansi za mestom koje vodi u nokaut fazu takmičenja.
Belgijanci su u boljem stanju nego srpski predstavnik, sa dva bode više. Imaju dve pobede i dva poraza, od kojih je poslednji stigao u prošlom kolu od Lugana, što bi po logici značilo da je TSC favorit u ovom meču. Pravdu će deliti jermenski arbitar Ašot Galtakčjan, a trener kluba sa severa Srbije Jovan Damjanović se nada pozitivnom rezultatu protiv Genta:
"Još jedna utakmica i kako vreme prolazi sve smo iskusniji u ovome i jasnije nam je šta nas čeka. Protivnik sličan prethodnom, sposoban, moćan, intenzivan i klub sa velikom tradicijom. Imamo našu snagu, jasan plan kako da se suprostavimo, da nastavimo da igramo fudbal kakav smo igrali do sada. Dva puta je došao rezultat, kao sa švajcarskim ekipama, ali dešavalo se i da ne dođe kao u Kazahstanu, ili protiv Legije kada smo bili solidni. Ovo je jedan put, idemo stepenik po stepenik, ovo je novi izazov", rekao je Damjanović.
Osim srpskih predstavnika na teren će znatno ranije izaći i Čelsi. Favorit za osvajanje takmičenja igra bez svojih najvećih zvezda, ali ih to nimalo ne sprečava da razbijaju sve na svom putu. Uz njih, velika "sila" Lige konferencija je ekipa Legije, koja još nije primila gol na četiri meča. Jedan od protivnika im je bio upravo TSC, koji je primio tri gola u tom susretu.
Četvrtak, peto kolo Lige konferencije:
Vikingur - Djurgarden 14.00
Astana - Čelsi 16.30 (A2P)
Baš akšehir - Hajdehajm 18.45
Dinamo Minsk - Larne 18.45
Kopenhagen - Harts 18.45
Fjorentina - LASK 18.45 (AS5)
HJK - Molde 18.45
Legija - Lugano 18.45
Noa - Apoel 18.45
Olimpija - Briž 18.45 (AS7)
Petrokub - Betis 18.45
Gent - TSC 21.00 (A1P)
Mlada Boleslav - Jagelonija 21.00
Omonija - Rapid 21.00
Pafos - Celje 21.00 (AS5)
Šamrok - Borac BL 21.00 (AS1)
Sent Galen - Vitorija 21.00
TNS - Panatinaikos 21.00
Na prvi pogled, ostanak Darija Šarića u NBA ligi još jednu sezonu nije izgledao kao velika sportska vest. Nema velikog ugovora, nema statusa zvezde, nema garantovane uloge u rotaciji.
Giannis Antetokounmpo nije promenio dres do NBA trade deadlinea, ali je promenio dimenziju priče.
Ben Harburg je slavio nakon što je njegov fudbalski tim Al Kholood pobedio u spektakularnoj utakmici sa sedam golova i prvi put se plasirao u polufinale Kraljevog kupa.
Kada se zarade sportista iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, BiH, Crne Gore i Severne Makedonije svedu na istu valutu, regionalna sportska hijerarhija prestaje biti stvar percepcije i postaje čista računica.
Tokom kratkog perioda Zimskih olimpijskih igara, vodeći brendovi ubrzano nastoje da ubede rekreativne skijaše kako im je, baš kao i njihovim idolima, potrebna najsavremenija oprema da bi uspeli na stazama.
20.02.2025 11: 17
Revanš meč 1/16 finala Lige konferencija između Jagjelonije i TSC-a pratite od 21.00 na Areni 1 Premium.
19.02.2025 19: 43
Trener TSC-a širio optimizam na pres konferenciji pred sutrašnji revanš meč sa Jagelonijom.
18.02.2025 10: 50
Meč između Jagelonije i TSC-a biće odigrana u četvrtak, 20. februara od 21 sat u Bjalistoku.
13.02.2025 21: 22
Trener ekipe iz Bačke Topole, Jovan Damjanović izneo je svoje viđenje meča za TV Arena sport.
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 12h
pre 9 sati 23: 28
Ubedljivo, sigurno i bez milosti – tako je Lens pregazio Paris FC u 22. kolu Ligue 1. Konačnih 0:5 na gostovanju u Parizu potvrda su vrhunske forme ekipe koja je zadržala prvo mesto na tabeli i nastavila da diše za vratom i bude ispred aktuelnog šampiona Evrope, PSŽ-a.
pre 10 sati 23: 13
Fudbaleri Liverpula plasirali su se u osminu finala FA kupa pošto su na "Enfildu" savladali Brajton sa ubedljivih 3:0. Izabranici Arnea Slota odigrali su vrlo ozbiljan i taktički zreo meč, kaznili greške rivala i praktično bez većih potresa završili posao.
pre 10 sati 23: 03
Real Madrid je pokazao da može i bez svog najboljeg igrača Kilijana Mbapea, "kraljevići" su demonstrirali silu i savladali Real Sosijedad sa 4:1 u 24. kolu La Lige, u meču u kojem je su viđena čak tri penala i potpuna kontrola domaćina.
pre 10 sati 22: 23
Derbi Italije opravdao je svako očekivanje, Inter je posle prave drame savladao Juventus u okviru 25. kola Serije A sa 3:2, a meč je ponudio sve ono zbog čega se fudbal voli: preokrete, crveni karton, golove u završnici i erupciju emocija.
Ostavite komentar