
pre 8 minuta 14: 49
Donaruma napušta PSŽ: Italijan na meti Mančester Junajteda!
Jedan od najboljih čuvara mreže na svetu kako sada stvari stoje seli se u Premijer ligu
Prošle sezone Liga Evrope, ove Liga konferencija. Takmičenje za nijansu slabije, ali najbitnije za TSC je da je nastavio kontinuitet takmičenja u Evropi.
A ambicije, barem prema rečima predsednika kluba iz Bačke Topole Janoša Žemberija, nisu male. Želja je, po saznanju rivala u najmlađem evropskom takmičenju, da se prezimi i da se međunarodni fudbal igra u Bačkoj Topoli sledećeg proleća.
Za početak, TSC je posle poraza od Makabija iz Tel Aviva promenio trenera.
"Da, došlo je do promene trenera. Nije krenulo kako smo zamislili, a dosta smo uložili u ekipu. Nikada u Topoli nije bilo boljih igrača i očekivanja su dosta veća od postignutih rezultata, tako da smo se odlučili da promenimo stratega", rekao je čelnik TSC, potvrdivši da je Jovan Damjanović novi šef stručnog štaba: "On je novi trener".
TSC će igrati protiv Genta i Lugana, ekipa koje su u kvalifikacijama bile bolje od Partizana.
"I Gent i Lugano su ekipe koje su izbacile Partizan i mislim da će nam Aleksandar Stanojević biti najbolji prijatelj u mesecima koji dolaze. Pokušaćemo da osvetimo crno-bele. Švajcarski fudbal je jako dobar, a mi smo dobili dva rivala iz te zemlje. Moglo je da bude i lakše, ali i teže. Nadamo se da ćemo izneti teret i zabeležiti neku pobedu", dodao je predsednik kluba, a potom bez lažne skromnosti istakao ambicije u Evropi.
"Želja je da osvajamo bodove. Prošle godine smo stekli iskustva, i na terenu i organizaciono. Cilj nam je da prezimimo u Evropi. I Kazahstan je puno uložio u fudbal, sve su to izazove destinacije i to su mesta na koja ne bismo nikada išli da nema ovih takmičenja. Meni je drago da idemo tamo", podvukao je Janoš Žemberi.
Grupna faza Evropskog fudbalskog prvenstva za žene 2025 (WEURO), koja se nedavno završila, definitivno je ispisala istoriju zbog rekordne posećenosti.
Sezonske karte za utakmice najpoznatijih fudbalskih klubova u regionu uveliko se prodaju, a cene se kreću od 15 do čak 3.000 evra, u zavisnosti od toga da li ste smešteni na običnom ili VIP mestu na tribinama.
U vreme kada elitni evropski klubovi naplaćuju više od hiljadu evra za sezonske karte, Bayern München ima potpuno suprotnu filozofiju. Njihova najjeftinija sezonska karta za stajaća mesta je 170 evra
Transfer Andrije Maksimovića vredan 14 miliona evra, istakao je činjenicu da region ima vrlo jasnu ekonomsku specijalizaciju, proizvodnju fudbalskih talenata.
Vasilije Micić potpisao je trogodišnji ugovor od 18 miliona evra, vrativši se tako u Evroligu. Ovaj ugovor učinio ga je jednim od najplaćenijih igrača u predstojećoj sezoni.
17.12.2024 11: 42
Utakmica između TSC-a i Noe biće odigrana u četvrtak, 19. decembra od 21 čas na stadionu u Bačkoj Topoli. Fudbaleri TSC-a se nalaze na 27. mestu na tabeli LK sa četiri boda, dok je Noa na 31. poziciji takođe sa četiri
28.11.2024 09: 20
TSC i Sent Galen imaju po tri poraza i pobedu, pa će ovaj meč za obe ekipe biti od velike važnosti kako bi popravili svoje šanse da se domognu nokaut faze
27.11.2024 11: 24
Tim iz Bačke Topole biće oslabljen, ne igraju Saša Jovanović, Banjak, Prestiž i Radin
30.08.2024 16: 41
TSC će u Ligi konferencija igrati protiv dva predstavnika Švajcarske. Ugostiće Lugano u Bačkoj Topoli, a igraće i protiv Sent Galena u gostima.
YouTube
pre 16h
YouTube
pre 16h
pre 1 sat 13: 48
Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca otputovali su danas na Farska ostrva na revanš duel protiv Ki Klaksvika.
pre 1 sat 13: 00
Potpredsednica crno-beli poziva "grobare" na fer navijanje protiv Oleksandrije
pre 3 sata 11: 40
Dosadašnji fudbaler Liverpula, Kolumbijac Luis Dijaz potpisao je ugovor sa Bajernom do 30. juna 2029. godine, saopštio je danas klub iz Minhena.
pre 5 sati 09: 40
Hrvatski fudbaler danas bi trebalo da potpiše ugovor sa splitskim velikanom.
Ostavite komentar