
pre 2 minuta 21: 05
Paunović našao novi posao: Srpski trener nastavlja rad u Španiji
Jedan od kandidata za novog selektora fudbalske reprezentacije Srbije, Veljko Paunović pronašao je novi angažman nakon rastanka sa Ovijedom.
Nije se Partizan pokazao u najboljem svetlu na evropskom debiju za ovu sezonu. Izgubili su od AEK-a iz Larnake rezultatom 1:0 na gostujućem terenu, pa se u Humsku vraćaju sa golom zaostatka koji će probati da nadoknade u revanšu koji je zakazan za sedam dana.
Odmah nakon meča, trener Srđan Blagojević je za TV Arena sport prokomentarisao učinak njegovih izabranika:
"Igrali smo pod jako teškim uslovima, čak težim od onog što smo očekivali. Adaptacija na vremenske prilike je bila dosta zahtevna, a rezultatom nismo zadovoljni. Izgubili smo utakmicu, ali ono što je dobro jeste da je ovo daleko od naše igre. U Beogradu ćemo, uz pomoć navijača i mlade ekipe, moći da uđemo u otvorenu borbu za prolaz dalje", istakao je šef struke kluba iz Humske a zatim dodao:
"Nijedan poraz nije prihvatljiv za Partizan, to je sigurno. S obzirom na situacjiu na terenu i prilike koje su protivnici imali. Aktivan rezultat. Ne žalim ni za čim, verujem da ovo što smo mi danas pokazali nije najbolje izdanje. Moramo da budemo znatno bolji, i bićemo u Beogradu. Pozivam navijače da dođu u Humsku i da nam pomognu da u ovoj borbi izađemo kao bolji tim".
Odmah nakon trenera, svoje utiske podelio je i golman Marko Milošević.
"Nažalost bili smo nedovoljno dobri za pozitivan rezultat. Žao mi je što tu loptu nisam mogao da odbranim. Za sedam dana se vidimo u Beogradu, očekujem veliku podršku navijača. Mladim igračima fali malo iskustva, da budu hladnije glave u nekim situacijama. Ali sve je to normalno, dešava se. Vidim ogroman kvalitet kod njih i bićemo sigurno bolji kada analiziramo i ispravimo greške koje smo pravili na ovom meču. Ne tražimo izgovore, morali smo bolje što sam siguran da ćemo i biti u revanšu", podvukao je golman Partizana.
Tri decenije novca u sportu svode se na isto pravilo, NBA ugovori guraju vrh, evropski fudbal puni sredinu piramide, a tenis s jednim izuzetkom remeti matricu. U "realnim 2025" evrima, Nikola Jokić stoji iznad Luke Modrića i Novaka Đokovića, dok Nikola Vučević drži visoku "drugu kotu" NBA.
Portugalski reprezentativac je na kraju svoje igračke karijere, ali ga je ugovor sa saudijskim Al-Nassrom plasirao u odabranu grupu najbogatijih sportista.
Švajcarski regulator za kockanje pokrenuo je preliminarnu istragu o prodaji blokčejn tokena koje podržava FIFA, a koje navijači mogu da zamene za ulaznice za utakmice na Svetskom prvenstvu 2026. godine.
Izvršni direktor Bayer Leverkusena Fernando Carro pozvao je na uvođenje međunarodnog limita plata za fudbalere, upozoravajući da finansijska dominacija engleske Premijer lige može da ugrozi Ligu šampiona.
UEFA revidira postupak nadmetanja za prenos svog takmičenja Lige šampiona kako bi povećala njegovu privlačnost za striming platforme poput Amazona i Netflixa.
18.07.2025 00: 18
Trener crno-belih, Srđan Blagojević je nakon meča pohvalio svoj tim i zahvalio se navijačima na velikoj podršci.
18.07.2025 00: 00
Novi neuspeh tima sa Autokomande i treću godinu zaredom...
17.07.2025 23: 33
Fudbaleri Partizana dočekuju AEK iz Larnake od 21.00 (TV Arena 1 Premium) u revanš utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.
16.07.2025 12: 20
Ekipa AEK-a u revanšu bez tvorca pobede u prvom delu dvomeča kvalifikacija za Ligu Evrope.
pre 3 minuta 21: 05
Jedan od kandidata za novog selektora fudbalske reprezentacije Srbije, Veljko Paunović pronašao je novi angažman nakon rastanka sa Ovijedom.
pre 1 sat 20: 01
Trener Čelsija Enco Mareska suspendovan je sa jedne utakmice zbog ponašanja i isključenja u meču protiv Liverpula, saopštila je danas Disciplinska komisija Premijer lige.
pre 1 sat 19: 46
Novopečeni A reprezentativac naše zemlje zapao za oko sastavljačima liste potencijalnih laureata.
pre 1 sat 19: 30
Selektor Azura odbija da slavi dok u potpunosti ne završi posao.
Ostavite komentar