Evroliga

Juniori Zvezde rutinski pobedili vršnjake iz Partizana na turniru Evrolige

31.03.2023 19:38
Juniori Zvezde rutinski pobedili vršnjake iz Partizana na turniru Evrolige MN Press

Juniorski tim Crvene zvezde pobedio je vršnjake iz Partizana 89:73 u drugom kolu Evroliginog "Next Generation" turnira koji se održava u Beogradu.

Da se crno-beli neće dobro provesti u dvorani u Železniku, mogli smo da naslutimo već nakon prve četvrtine, kada je Zvezda stekla veliku prednost (32:16). Na poluvremenu je za razlika skočila i na 22 poena, da bi u nastavku utakmice crveno-beli kontrolisali rezultat i mirno priveli meč kraju.

Zvezda je tako nakon trijufma nad Valensijom zabeležila još jednu pobedu, dok je Partizan upisao drugi poraz.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Pavle Mišić sa 15 poena, u stopu ga je pratio Lazar Gacić sa 14, dok se na drugoj strani istakao Save Drezgić sa 17 poena.