Partizan CSKA propali pregovori fudbal | Arena Sport
srb
najnovije
Superliga Srbije

Propali pregovori: Ništa od dolaska dva igrača iz CSKA u Partizan

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

28.01.2026 14:00
CSKA - Partizan Profimedia
CSKA - Partizan

Veza između Beograda i Moskve prethodnih dana je izuzetno aktivna, a dobri odnosi Partizana i CSKA pretočeni su u konkretne pregovore oko Nikole Simića i Milana Roganovića.

Informaciju o razgovorima dva kluba potvrdio je i predstavnik moskovskih "armejaca", Kiril Brejdo.

Direktor za komunikacije CSKA osvrnuo se i na imena koja su se u prethodnom periodu dovodila u vezu sa dolaskom u Humsku, Artjoma Šumanskog i Ilju Agapova, i tom prilikom razjasnio njihove trenutne statuse.

U javnosti se pojavila informacija da su napadač i defanzivac opcije za dolazak među crno-bele na pozajmicu, ali je Brejdova objava na Telegram kanalu stavila tačku na spekulacije.

"Kada je reč o Artjomu Šumanskom, klub Krilja Sovjetov je već ranije stupio u kontakt i sa CSKA i sa samim igračem, uz ponudu znatno povoljnijih finansijskih uslova. Što se tiče Ilje Agapova, u ovom trenutku CSKA nema nijednu aktuelnu ponudu", naveo je Brejdo.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Zašto investitori kupuju mreže fudbalskih klubova i šta to znači za sam sport

Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.