pre 4 minuta 21: 52
Nastavlja se loša forma FCSB u Rumuniji: Remi sa Petrolulom pred put na megdan Zvezdi
Fudbaleri FCSB-a odigrali su večeras u Bukureštu nerešeno, 1:1 sa ekipom Petrolula u utakmici 17. kola rumunske Superlige.
Starsport
Fudbaleri Partizana doživeli su prvi poraz u međusobnim mečevima sa Železničarom, dozvolivši Pančevcima da dođu sebi posle ranog minusa, a onda ogole sve slabosti crno-belih, na neslavnom debiju novog trenera Nenada Stojakovića, u 16. kolu prvenstva Srbije - 1:3
Naslednik smenjenog Srđana Blagojevića nije imao previše razloga da hvali svoje izabranike, bez obzira što su stvorili nemali broj šansi, pred njihovim navijačima u Humskoj 1, pa opet je akcentovao dobre strane u trećem ovakvom kiksu aktuelnog vicešampiona Srbije u tekućem prvenstvu.
"Ono što je jako važno, u najavi sam rekao da je ovo jako dobar tim, dobro vođen, jako dugo su zajedno, postoje automatizmi koji su tu i ne treba im mnogo vremena. Mi smo namestili igru onako kako nam odgovara u prvih 15 minuta. Oni su jako brzo promenili način, mi nismo uspeli, ono što želim da primenim nismo uspeli za to kratko vreme da izvedemo.
Fudbal je i danas pokazao ono svoje lice, promašiš šanse, budeš kažnjen. Ono čime ja mogu da budem zadovoljan je što su momci dali sve od sebe. Hvala navijačima na ovakvoj podršci, daćemo sve od sebe da opravdamo njihovo poverenje", rekao je Stojaković za TV Arena sport, neposredno posle utakmice, poželevši pre svega izrečenog bivšem Partizanovom golmanu, Darku Božoviću, sreću u borbi sa teškom bolešću.
Evropski fudbal ulazi u zonu pravne nestabilnosti. Premier liga pokušava da uvede ograničenja potrošnje kroz nova pravila 'anchoring' i 'squad-cost ratio', dok Udruženje profesionalnih fudbalera (PFA) najavljuje tužbe.
Širenjem na Dubai, Beč i Kluž, ABA liga prelazi u novu fazu, od regionalne tradicije do međunarodnog tržišta gde biznis nadjačava geografiju.
Projekt NBA Evrope prelazi iz koncepta u implementaciju. Izvršni direktor NBA Evrope George Aivazoglou potvrdio je da je cilj da liga počne u oktobru 2027. godine, dok komesar Adam Silver taj vremenski okvir naziva "ambicioznim, ali realnim" i naglašava da ne želi odgađanje posle 2028.
Premijer liga je skupo takmičenje u kojem je uspeh teško postići, te je sve izraženija potreba za velikim zaduživanjem kako bi se došlo do željenog uspeha. Nova grupa kreditora sada pokušava da se uključi u ovu igru.
Sporting iz Lisabona prikupio je 225 miliona evra prodajom obveznica za modernizaciju stadiona i njegovo pretvaranje u zabavni centar.
08.12.2024 21: 01
Crno-beli slavili golom napadača, u drugom delu gostovanja u Pančevu.
28.02.2024 20: 20
Uprava kluba iz Humske odlučila da ne naplaćuje karte za utakmicu svoje ekipe i pančevačkog tima.
pre 1 sat 20: 30
Umesto slavlja i dobrog početka na ulasku u novi period, katastrofa, raspad Partizana po mokroj susnežici kojem je kumovao pančevački Železničar - prvi put u svojoj istoriji. Na kraju, gosti su slavili rezultatom 1:3 (1:2) u okviru 16. kola Mozzart bet Superlige Srbije.
15.11.2025 19: 05
Njihova saradnja se već pokazala kao plodonosna, pošto su zajednički učestvovali u vraćanju titule u juniorskoj kategoriji, posle deset godina čekanja.
pre 4 minuta 21: 52
Fudbaleri FCSB-a odigrali su večeras u Bukureštu nerešeno, 1:1 sa ekipom Petrolula u utakmici 17. kola rumunske Superlige.
pre 40 minuta 21: 16
Policijskoj upravi u Čačku prijavljeno je danas da su nepoznata lica, nakon utakmice između FK Borac i FK Grafičar iz Beograda, ušla u prostorije FK Borac i da su pravili probleme, navodi se u saopštenju PU Čačak.
pre 1 sat 20: 50
Strateg pančevačkog sastava preponosan na večerašnji "brejk" na Topčiderskom brdu.
pre 1 sat 20: 30
Umesto slavlja i dobrog početka na ulasku u novi period, katastrofa, raspad Partizana po mokroj susnežici kojem je kumovao pančevački Železničar - prvi put u svojoj istoriji. Na kraju, gosti su slavili rezultatom 1:3 (1:2) u okviru 16. kola Mozzart bet Superlige Srbije.
Ostavite komentar