pre 8 minuta 19: 40
(VIDEO) Završen cirkus, Lionel Mesi napustio Indiju: Zemlja može da se vrati u normalu
Legendarni Argentinac okončao promoterske aktivnosti u jednoj od najmnogoljudnijih država na svetu.
Da se pitaju fudbaleri i struka Crvene zvezde verovatno bi izabrali da samo treniraju do sledećeg vikenda Mozzart Bet Superlige Srbije, kako bi na miru spustili adrenalin i radili na ispravljanju grešaka iz remija sa Radničkim u Nišu, ali zbog prethodnog odlaganja meča trećeg prvenstvenog kola šampion baš večeras mora u Novi Sad, na noge trećeplasoranoj Vojvodini (18.00, TV Arena 1 Premium).
Dan posle rastanka sa Olajinkom, Vladan Milojević i njegovi puleni gledaće da se iskupe za dva kiksa u malo dana, jer su pre meča bez golova na "Čairu" izvukli deblji kraj u duelu sa Bragom, u Ligi Evrope, gde su crveno-beli, kolo pre toga, izvisili za bodove i protiv Porta. Po principu klin se klinom izbija, ali sa svešću da domaćin neće stajati skrštenih ruku.
"Imali smo dosta povređenih igrača pre meča u Nišu... To su sve fudbaleri koji mogu da rešavaju utakmice i sutuacije kod niskog bloka.... Oporavak ne ide baš onako kako očekujemo, ima još par nekih igrača koji su se povredili, te su van stroja.
Vojvodina igra jako dobro, nadahnuto. Pogotovo u Novom Sadu, ali svakako očekuje nas jedan derbi i moramo da se pripremimo na najbolji mogući način da prevaziđemo postojeće probleme", rekao je Zvezdin trener Vladan Milojević pred put u "srpsku Atinu", ne dovodeći, naravno, u pitanje trijumfalne ambicije vog tma.
Ima ih i njegov kolega Miroslav Tanjga, pogotovo posle dobrog prolaznog vremana u šampionatu ove sezone.
"Poznato je da je utakmica sa Crvenom zvezdom veliki derbi, kako za nas, tako i za njih. Meč dolazi u dobrom trenutku za nas, što se ne može reći za Zvezdu posle utakmica sa Bragom i Radničkim. Ipak, kada se igra sa Zvezdom, pritisak uvek postoji. Znamo protiv koga igramo i koji su nam ciljevi. U svaki meč, pa i u ovaj, ulazimo sa željom da pobedimo" rekao je strateg "lala" uoči dolaska favorita iz Beograda.
Mozzart Bet Superliga Srbije, 3. kolo
Vojvodina - Crvena zvezda 18.00 (A1P)
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
11.05.2025 20: 54
Crvena zvezda je remizirala sa Vojvodinom 1:1 (1:0) u 35. kolu Mozzart Bet Superlige.
10.05.2025 18: 17
Pred Crvenom zvezdom je dvomeč sa Vojvodinom koji će se igrati u dva različita takmičenja.
29.03.2025 21: 00
Igrala se uzbudljiva utakmica na "Karađorđu" sa dosta golova, a na kraju je slavila Crvena zvezda rezultatom 5:3.
29.03.2025 20: 56
Bio je ovo dvoboj u kom se očekivala pobeda crveno-belih, ali ne i borba kroz koju su izabranici Vladana Milojevića morali da prođu kako bi stigli do tri boda.
pre 9 minuta 19: 40
Legendarni Argentinac okončao promoterske aktivnosti u jednoj od najmnogoljudnijih država na svetu.
pre 22 minuta 19: 27
Poslednji put rivali su se sastali ove sezone, u četvrtom kolu Superlige Srbije, a tada su izabranici Vladana Milojevića minimalnim rezultatom 1:0 stigli do nova tri boda
pre 30 minuta 19: 19
Najskuplje će biti prisustvo susretu sa Brazilom, petostrukim svetskim šampionom, gde se cene kreću od 198 do čak 523 funte, a škotskom savezu je za taj meč dodeljeno 3.736 karata.
pre 49 minuta 19: 00
Fudbaler Spartaka iz Moskve pauzu u ruskom prvenstvu koristi da bude u rodnoj Banjaluci.
SKENIRAJ!
Najbolji sportski sadržaj
Na app TV Arena sport
Ostavite komentar