pre 15 minuta 14: 40
Savo Pavićević: Igrači Spartaka moraju da razmišljaju kao pobednici
Novi trener Subotičana pokušaće već od Niša da kuje opstanak "plavih golubova" u Superligi Srbije.
Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je danas da će ulaz na istočnu tribinu stadiona "Rajko Mitić" biti besplatan za decu do 14 godina na utakmici protiv OFK Beograda.
Fudbaleri Crvene dočekaće sutra od 20.00 časova OFK u drugom kolu Mozzart bet Superlige Srbije.
"Crvena zvezda je i u sezoni 2025/26 nastavila sa dobro poznatom akcijom, putem koje je svim dečacima i devojčicama do 14 godina omogućen besplatan ulaz na istočnu tribinu Marakane na mečevima domaćeg prvenstva. Neophodno je da mališani budu u pratnji jedne odrasle osobe koja poseduje ulaznicu za meč između Crvene zvezde i OFK Beograda", navodi se na sajtu kluba.
Crveno-beli su podsetili da je klub za sve devojčice i dečake do 14 godina kreirao posebne Super zvezdaš sezonske ulaznice za takmičarsku godinu 2025/26.
"Crvena zvezda obaveštava sve mališane koji su poseduju Super zvezdaš kartice da će utakmicu protiv OFK Beograda moći da prate sa istočne tribine stadiona 'Rajko Mitić', a ulaz je specijalno obeležen. Super zvezdaš sezonske kartice obezbeđuju besplatan ulaz na istočnu tribinu na svim domaćim utakmicama. Super zvezdaš kartice svi zainteresovani mogu preuzeti u Servisu za članstvo Crvene zvezde u pratnji roditelja ili punoletnog člana porodice. Potrebno je da deca ponesu đačku knjižicu ili neki drugi dokument, a zatim i da se odluče za Super zvezdaš karticu sa likom junaka po izboru", saopštila je Crvena zvezda.
Dodaje se i da je u toku onlajn prodaja ulaznica za duel sa OFK-om, dok je kupovina karata dostupna i na šalterima stadiona "Rajko Mitić".
Cena karte za severnu tribinu košta 400 dinara, dok je za istočnu 500. Ulaznica za zapadnu tribinu je 700 dinara, a za tribinu "Siniša Mihajlović" 1.400.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
26.07.2025 22: 01
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su OFK Beograd na domaćem terenu u okviru drugog kola Mozzart bet Superlige Srbije ubedjivim rezultatom 7:1 (2:0).
26.07.2025 20: 00
Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju OFK Beograd u okviru drugog kola Mozzart bet Superlige Srbije na stadionu "Rajko Mitić" od 20.00 časova (20.00).
25.07.2025 19: 10
Zvezda sutra od 20.00 sati dočekuje OFK Beograd u drugom kolu Mozzart bet Superlige, a očekuje se debi Arnautovića.
26.04.2025 13: 25
Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je danas da će ulaz na istočnu tribinu stadiona "Rajko Mitić" biti besplatan za decu do 14 godina na utakmici protiv OFK Beograda
pre 16 minuta 14: 40
Novi trener Subotičana pokušaće već od Niša da kuje opstanak "plavih golubova" u Superligi Srbije.
pre 38 minuta 14: 18
Splićani odlučuju o sudbini Hajdukovog fudbalskog doma.
pre 59 minuta 13: 57
Moraće da pronađe čarobni štapić kako bi ekipu vratio na željeni kolosek.
pre 1 sat 13: 56
Menmadžer Aston Vile u Lilu upisao 100. pobedu na klupi u 181. utakmici.
Ostavite komentar