
pre 7 sati 22: 57
Novo saopštenje Reala: Igramo finale Kupa, nikad nismo razmišljali drugačije
Finale Kupa Kralja između Reala i Barselone (subota, 22.00, TV Arena 1 Premium) će se igrati.
Nekadašnji fudbaler Partizana Miralem Sulejmani, koji je imenovan za vršioca dužnosti Omladinske škole "crno-belih", radiće besplatno do juna 2025. godine, saopštio je danas klub iz Humske.
"Bivši igrač Partizana, danas na poziciji v.d. direktora Omladinske škole, Miralem Sulejmani, izrazio je želju da do juna 2025. godine, svoj angažman u matičnom klubu vrši bez finansijske nadoknade", navodi se na zvaničnom sajtu Partizana.
"Sulejmani na ovaj način želi da pomogne obnovi kluba i podstakne i druge fudbalske asove i sportske radnike koji su rasli uz Partizan da na različite načine daju doprinos i pomognu našem voljenom klubu. Sulejmaniju se zahvaljujemo na podršci i nesebičnom zalaganju za FK Partizan", dodaje se u saopštenju Partizana.
Sulejmani (35) je ponikao u Omladinskoj školi Partizana, a bio je član "crno-belih" od 2000. do 2006. godine.
Ulazak hrvatske zvezde Luke Modrića u vlasničku strukturu Swansea Cityja nije slučajanost, već strateški spoj sportskog instinkta, poslovne znatiželje i globalnog brendiranja.
Puma je tek 2021. ponovo ušla u segment ozbiljnog trčanja i pokušava da nadoknadi zaostatak.
Ova investicija dolazi u trenutku kada platforme za striming kao što su Netflix i Disney+ sve više podstiču nezavisne filmske producente, nudeći globalnoj publici distribuciju njihovih filmova.
Dončićev odlazak bio je najveći test za tim otkako su milijarderka Miriam Adelson i njena porodica kupili kontrolu nad timom pre više od godinu dana od Marka Cubana, s kojim se nisu konsultovali oko ovog transfera.
Potezom koji iznova potvrđuje rastući trend sportskih investicija među aktivnim i bivšim profesionalnim sportistima, Modrić je postao manjinski suvlasnik engleskog kluba Swansea City AFC.
pre 12 sati 17: 02
Trener Partizana zna koliko je težak i zahtevan rival tim iz Kragujevca.
23.04.2025 20: 24
Fudbaleri Partizana remizirali su sa OFK Beogradom u drugom kolu plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije rezultatom 2:2 (2:2) na domaćem terenu.
23.04.2025 20: 18
Posle utakmice, za TV Arena Sport su govorili stručnjaci obe ekipe, a prvi se našoj novinarki obratio Srđan Blagojević, trener Partizana.
23.04.2025 19: 58
Fudbaleri Partizana remizirali su sa OFK Beogradom na domaćem terenu rezultatom 2:2 u okviru drugog kola plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije.
pre 7 sati 22: 57
Finale Kupa Kralja između Reala i Barselone (subota, 22.00, TV Arena 1 Premium) će se igrati.
pre 7 sati 22: 42
PSŽ poražen od Nice 1:3 (1:1) u 31. kolu Lige 1.
pre 7 sati 22: 20
Osvajač nekoliko titula prvaka Nemačke nije uspeo da iskoristi terensku nadmoć protiv mnogo slabije rangiranih gostiju.
pre 9 sati 20: 36
Lider Premijer lige Rusije pobedio Dinamo na gostovanju 3:2 (2:1).
Ostavite komentar