Kako je Radonjić istakao, tokom godina Vujošević i on su odigrali veliki broj međusobnih utakmica, a zajedničkih momenata i profesionalnih veza bilo je mnogo, uključujući i rad u reprezentativnim okvirima. Posebno je istakao da je Vujošević imao snažan uticaj na njegov razvoj i da odlaskom jednog takvog stručnjaka košarka gubi izuzetno važnu ličnost.
Očekuje se da Spaleti u narednim danima donese konačnu odluku, nakon čega bi Juventus mogao i zvanično da zaokruži jedno od najvažnijih pitanja uoči završnice takmičarske godine.
Apokalipsa na Bledu! Jaka kiša, praćena grmljavinom, prekinula meč između Čukaričkog i Celja
komentari (0)
Autor: Mira Milanović
01.07.202412:48
TV Arena sport/FK ČukaričkiFudbaleri Čukaričlkog, pre početka meča
Apokaliptično je jutros bilo na Bledu. Jaka kiša koja se ne pamti u ovom delu Slovenije kako tvrde meštani prekinula je utakmicu između Čukaričkog i Celja u 22. minutu pri rezultatu 1:0 za tim sa Banovog brda.
Najzanimljiviji detalji sa prijateljskog meča Čukarički - Celje 1:0, prekinutog u 22. minutu. pic.twitter.com/DvO8piEK73
— FK Čukarički (@CukarickiFk) July 1, 2024
Najavljena je bila kiša za 11.00 časova kada je i počela utakmica, međutim ništa nije slutilo da će se na bledski teren sručiti prava provala oblaka. Kako je meč odmicao kiša je bivala sve jača. Sevalo je na sve strane, pucali su gromovi, ipak sve do sredine prvog poluvremena nekako je lopta mogla da se kreće terenom. A, onda pravi potop.
TV Arena sport/FK Čukarički
Teren na Bledu bio je skroz potopljen
Prvu su se igrači zajedno sa sudijama sklonili u kućice za rezervne igrače, međutim, kada je krenuo i jak vetar, svi su „pojurili“ ka svlačionicama.
Treneri obe ekipe odlučili su da sačekaju malo kako bi videli da li će kiša stati, međutim posle 20 minuta, odlučeno je da se utakmica prekine.
„Ne želim da se neko povredi po ovom vremenu. Igrači su se već ohladili, nema više smisla nastavljati utakmicu. Šta je tu, šteta jer smo dobro otvorili meč. Mislio sam da im danas dam kasnije lakši trening, ali sad ćemo imati jači“, istakao je Goran Stanić, trener Čukaričkog.
TV Arena sport/FK Čukarički
Goran Stanić, trener Čukaričkog
Po dolasku u hotel oko 12.00 časova, kiša je prestala, pa su se „brđani“ posle „sušenja“ prebacili u teretanu.
Čukarički je inače dobro otvorio meč protiv Celja. Već u 3. minutu posle centaršuta Arsovića sa desne strane u prilici je bio Cvetković. Mladi fudbaler „brđana“ šutirao je sa nekoliko metara, a golman Celja uspeo je u padu da odbije loptu samo do Kovača, međutim, ni on nije bio precizan.
Ipak, već u 4. minutu Čukarički je došao do vođstva. Posle centaršuta Ivanovića sa leve strane, lopta je došla do Arskovića, koji je sa svega nekoliko metara poslao loptu pod prečku – 1:0.
Uzvratio je prvak Slovenije preko Zeca iz slobodnog udarca, ali je Kaličanin, vrhovima prstiju, loptu koja je išla u donji desni ugao izbio u korner.
TV Arena sport/FK Čukarički
Fudbaleri Čukaričkog, morali su da trče do svlačionica
Poslednju šansu na prekinutoj utakmici u 18. minutu imao je jedan od najboljih mladih napadača Srbije. Ivanović je dobro centrirao, Cvetković je ostao sam na desetak metara, ali je šutirao malo preko gola.
A, onda potop i prekid utakmice! Igrači oba tima koliko je bila jaka kiša jedva su stigli i do autobusa, ali će za svih 90 minuta na terenu morati da sačekaju sredu.
TV Arena sport/FK Čukarički
Fudbaleri Čukaričkog, posle utakmice sa Celjem
Narednu utakmicu Čukarički igra za dva dana protiv Primorja od 17.30 na Bledu.
Čukarički – Celje 1:0 (prekid u 22. minutu)
Igralište na Bledu. Sudija: Andrej Žnidarščić. Strelac: /Arsović 4/
Čukarički: Kaličanin, Stevanović, Serafimović, Cvetković, Rogan, Docić, Kovač, Tufegdžić, Ivanović, Arsović, Cvetković. U drugom poluvremenu trebalo je da igraju: Mirković, Čarapić, Subotić, Jovanović, Mirosavić, L.Stojanović, Stanković, Mitrović, Milojević, Subotić, Nikčević, Tedić.
Celje: Rozman, Krefi, Vuklišević, Zec, Kouter, Svetlin, Zbukovnik, Menalo, Bobičanec, Matko, Kučjus. U drugom poluvremenu trebalo je da igraju: Štubljar, Brnić, Bralić, Duka, Popović, Kvčić, Nemanić, Edmilson.
Kako je Radonjić istakao, tokom godina Vujošević i on su odigrali veliki broj međusobnih utakmica, a zajedničkih momenata i profesionalnih veza bilo je mnogo, uključujući i rad u reprezentativnim okvirima. Posebno je istakao da je Vujošević imao snažan uticaj na njegov razvoj i da odlaskom jednog takvog stručnjaka košarka gubi izuzetno važnu ličnost.
Očekuje se da Spaleti u narednim danima donese konačnu odluku, nakon čega bi Juventus mogao i zvanično da zaokruži jedno od najvažnijih pitanja uoči završnice takmičarske godine.
Prilikom donošenja konačne odluke uzete su u obzir i otežavajuće i olakšavajuće okolnosti. Nediću je izrečena suspenzija u trajanju od devet meseci, u okviru predviđenog raspona kazne od šest do 12 meseci.
Poznati su i termini plej-of i plej-aut utakmica. Kalendarom takmičenja utvrđeno je da će prvo kolo doigravanja biti na programu 18. aprila, potom sredi vanredno kolo 22. aprila, pa redovno 26. aprila.
Golman fudbalera Čukaričkog Đorđe Nikolić rekao je da se njegova ekipa sjajno borila sa igračem manje i na kraju zasluženo osvojila bod na gostovanju Partizanu (0:0).
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
Održana je konferencija za medije pred 29. kolo Mozzart Bet Superlige Srbije i meč na kojem Partizan dočekuje ekipu Čukaričkog, a pored same utakmice, tema je bio i problem unutar kluba.
Kapiten fudbalera Čukaričkog Marko Docić izjavio je danas pred utakmicu 29. kola Superlige Srbije da je Partizan favorit i dodao da njegova ekipa želi da se nadigrava i uradi nešto više.
Očekuje se da Spaleti u narednim danima donese konačnu odluku, nakon čega bi Juventus mogao i zvanično da zaokruži jedno od najvažnijih pitanja uoči završnice takmičarske godine.
Ostavite komentar