pre 7 minuta 12: 12
Mnogo je jak: Menadžer Vest Hema zabranio Traoreu da ide u teretanu
Nuno Espirito smatra da njegov igrač ima neverovatnu mišićnu masu i da nema potreba da diže tegove.
Fudbaleri Vojvodine u subotu od 20.00 (TV Arena 1 Premium) na svom stadionu dočekuju Partizan u derbi meču 28. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.
Novosadski klub je trenutno petoplasiran sa 47 osvojenih bodova, šest manje od Čukaričkog i sedam od Partizana. Crno-beli su na trećoj poziciji, sa bodom manje od TSC-a, tako da će biti maksimalno motivisani da se vrate na drugo mesto.
Šef stručnog štaba, Vojvodine, Radoslav Batak, je pred ovaj meč istakao da će pokušati da drži protivnika što dalje od gola:
"Pred nama je veliki derbi, znamo dobro ko nam dolazi u goste. Ne bi trebalo trošiti reči na Partizan koji je prezimeo u Evropi i odigrao dobre utakmice u Ligi konferencije. U našem prvenstvu u nekoliko poslednjih utakmica imao je određen pad, ali su u svakoj od njih stvarali šanse po gol protivnika, što znači da imaju individualni kvalitet u fazi napada i ne smemo da im tu ostavljamo mnogo prostora. Moramo da držimo crno-bele što dalje od gola, jer imaju jako dobre individualce u timu", rekao je Batak, pa dodao da je jako bitno da njegova ekipa nametne svoj tempo:
"Dobro smo se pripremali tokom ove dve nedelje, odigrali jednu prijateljsku utakmicu. Naša filozofija je da budemo tim koji će da nametne tempo, želimo da budemo ofanzivni kako bismo ugrozili rivala i oterali ga što dalje od našeg gola. Ulogu favorita možemo da prihvatimo samo iz razloga što igramo kod kuće i što imamo visoke ciljeve. Naspram sebe vidimo Parizan koji respektujemo, ali koji kao i svakog drugog protivnika hoćemo da pobedimo", podvukao je Batak.
Vojvodina od početka druge polusezone nema poraz, dok je Partizan zabeležio svega tri pobede.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
Na prvi pogled, ostanak Darija Šarića u NBA ligi još jednu sezonu nije izgledao kao velika sportska vest. Nema velikog ugovora, nema statusa zvezde, nema garantovane uloge u rotaciji.
Giannis Antetokounmpo nije promenio dres do NBA trade deadlinea, ali je promenio dimenziju priče.
05.10.2025 11: 37
U derbiju Superlige, Vojvodina je poražena od Partizana rezultatom 1:0, a utakmicu su obeležili brojni prekidi i vanfudbalski momenti.
04.10.2025 23: 12
Što se tiče fudbala - nije ga toliko bilo.
03.10.2025 15: 50
Trener Novosađana je naveo da će Kufre Eta morati da pauzira zbog povrede kolena i da su van stroja Uroš Nikolić i Mihai Butean.
01.10.2025 11: 50
Milka Forcan pozvala navijače na proslavu 80. rođendana Partizana, u subotu, 4. oktobra.
YouTube
pre 13h
YouTube
pre 15h
pre 8 minuta 12: 12
Nuno Espirito smatra da njegov igrač ima neverovatnu mišićnu masu i da nema potreba da diže tegove.
pre 30 minuta 11: 50
Branilac titule teško može ostati na engleskom fudbalskom tronu, ali još može da eskivira Ligu Evrope sledeće sezone.
pre 57 minuta 11: 23
Italijanski novinar tvrdi da su obe strane već razgovarale, i da se očekuje nova runda pregovora oko produženja ugovora.
pre 1 sat 11: 10
Katalonci u preteškom položaju pred drugih 90 minuta polufinala najmasovnijeg takmičenja španskog fudbala.
Ostavite komentar