(KRAJ) Čukarički - Crvena zvezda 2:1: Drugi poraz šampiona u novoj sezoni

16.09.2023 20:07
(KRAJ) Čukarički - Crvena zvezda 2:1: Drugi poraz šampiona u novoj sezoni MN Press

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Čukaričkog 1:2 (0:1) u sedmom kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.

Ovo je drugi poraz crveno-belih u novj sezoni koji sada značajno kaskaju za liderema šampionata.

Čukarički - Crvena zvezda 2:1 (1:0)

Stadion: Čukaričkog
Sudija: Miloš Milanović
Strelci: /Docić 23p, Adetundži 75 - Kraso 47p/

Čukarički: Samurović – Stevanović, Vranješ, Subotić, Tošić – Sisoko, Docić (87. Kovač), Miladinović (62. Stanković) – Nikčević (81. Rogan), Adetundži (86. Cvetković), Ivanović.

Crcena zvezda:Glazer - Spajić (46. Bukari), Dragović, Rodić - Nedeljković (46. Kraso), Kangva (46. Hvan), Stamenić (78. Katai), Ivanić, Olajinka - Endiaje (71. Mijailović), Lučić.

(Uživo) Čukarički - Crvena zvezda

16.09.2023. 20:08

Kraj

Zavšen je meč na Banovom brdu, Čukarički je pobedio Crvenu zvezdu 2:1.

16.09.2023. 19:57

90. minut: Igraće se još devet minuta

Crvena zvezda je na pragu drugog poraza ove sezone, a da to izbegne ima još devet minuta.

16.09.2023. 19:43

75. minut: Majstorija Adetunjija za 2:1

Adetunji fantastičnim pogotkom vraća prednost Čukaričkom. Driblingom se oslobodio Stamenića, a onda sa ivice kaznenog šutirao pod prečku.

16.09.2023. 19:16

50 .minut: Crveni karton

Savladale su emocije trenera domaćina, Igora Matića, koji je bez prestanka prigovarao četvrtom sudiji, te je jedini način da se utakmica nastavi bio taj da šef struke domaćina napusti igralište.

16.09.2023. 19:14

48. minut: Gol! Kraso poravnava na 1:1 sa 11 metara

Tošić je u kaznenom prostoru oborio Endiajea, sudija je po drugi put na ovom meču pokazao na belu tačku,  a precizan je bio Kraso, koji je tako doneo izjednačenje svom timu.

16.09.2023. 19:12

46. minut: Počinje drugi deo igre, u igru ušao Hvang

Reagovao je Barak Bahar na poluvremenu i u igru uveo najskuplje pojačanje u istroji kluba iz Ljutice Bogdana, Hvang In Beoma

16.09.2023. 18:56

Poluvreme

Nije bilo uzbuđenja do kraja prvoh 45 minuta. Crvena zvezda ima većoi posed lopte, ali to za sada ne uspeva da pretvori u gol.

16.09.2023. 18:35

32. minut: Nestvaran promašaj Endiajea

Obrukao se novi napadač Crvene zvezde. Mirko Ivanić je nesebično uposlio Šerifa Endiajea, ali je ovaj promašio fudbal sa svega tri metra.

16.09.2023. 18:30

24. minut: Gol! Čukarički poveo iz penala

Loša reakcija Uroša Spajića, koji je iskosa faulirao Adetunjija, dovela je do toga da sudija pokaže na belu tačku.

Odgovornost je preuzeo iskusni Marko Docić, koji je rutinski matirao Omrija Glazera.

16.09.2023. 18:17

12. minut: prva prilika na meču

Đorđe Ivanović je snažno šutirao iskosa sa leve strane, ali je pogodio samo spoljni deo mreže. Bio je to najbolji pokušaj od početka meča na obe strane.

16.09.2023. 18:06

1. minut: Počela je utakmica

Čukarički je započeo duel sa centra, ali početna akcija nije donela opasnost pred golom  gostiju.