Edoardo Bove, napustio je intenzivnu negu | Arena Sport
srb
najnovije
Serija A

Dobre vesti iz Firence: Edoardo Bove, napustio intenzivnu negu

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

05.12.2024 13:15
Edoardo Bove,kolabirao je na utakmici sa Interom Massimo Paolone/LaPresse via AP
Edoardo Bove,kolabirao je na utakmici sa Interom

Konačno dobre vesti stižu iz Firence. Edoardo Bove, fudbaler Fiorentine, napustio je intenzivnu negu četiri dana posle teškog stanja u kojem se našao na utakmici protiv Intera u Seriji A.

 

 

Podsetimo, pomenuti igrač se samo sručio na zemlju u 17. minutu, a odmah su mu pritrčali saigrači i fudbaleri Intera. Na sreću lekarske ekipe oba kluba brzo su reagovale i spasile život mladom igraču kluba iz  Firence. 

Bove će ostati u bolnici, dok lekari ne daju zeleno svetlo da ide na kućno lečenje. Saigrači i stručni štab su dali podršku mladom igraču na meču Kupa Italije protiv Empolija tako što su izneli transparent na kojem je bilo ime fudbalera. 

Emanuel Ekong, koji je postigao gol za Empoli, podigao je četiri prsta ka publici, a isto je uradio i Boveov saigrač Mojse Kin kada se upisao u strelce.

Meč je završen tek posle izvođenja penala, a u četvrtfinale Kupa Italije prošao je Empoli.

 

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Zašto investitori kupuju mreže fudbalskih klubova i šta to znači za sam sport

Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.

Tijago Mota pred otkazom u Juventusu, Manćini na vratima

Serija A

22.03.2025 14: 48

Tijago Mota pred otkazom u Juventusu, Manćini na vratima

Kao prvi pik da ga zameni navodi se Roberto Manćini. Bivši selektor Italije je itekako zainteresovan za klupu “stare dame”. Čak bi prihvatio ugovor na četiri meseca, ali sa klauzulom da u slučaju da obezbedi plasman u Ligu šampiona ugovor bude produžen na godinu dana.