pre 5 sati 00: 41
Vildoza: Navijam za Zvezdu, mogu do plej-ofa
Košarkaši Virtusa se nisu proslavili na utakmici sa Crvenom zvezdom, koju su izugbili jednim poenom razlike.
Tanjug/Tano Pecoraro/LaPresse via AP
Federiko Kijezaa višak je u Juventusu, ali daleko od toga da će reprezentativac Italije dugo čekati na ponudu iz drugih klubova. Prva je već stigla na adresu kluba iz Torina.
Kako navode španski mediji, kontakt je između dva kluba uspostavljen, trener Barselone Hansi Flik dao je zeleno svetlo da italijanski ofanzivac dođe u klub.
Iako ima nekoliko ponuda, Kijezi je želja da pređe baš u Barselonu. Španski, ali i italijanski mediji ističu da je realizacija transfera sasvim blizu, a da je Italijhan čak spreman i na manju platu. Kijeza u Juventusu zarađuje 6.000.000 evra, dok bi u Barseloni imao 4.500.000 evropskih novčanica
Međutim, to ne znači da je posao zaključen. Kijeza ima još samo godinu dana ugovora sa Juventusom, tako da neće biti preterano skup. Barselona je spremna da ponudi14.000.000 evra.
Katalonci u međuvremenu rade i na odlascima, kako bi oslobodili dela troškova.
U celu priču se u međuvremenu uključio i Inter koji bi voleo da vidi Kijezu u Milanu.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
24.03.2025 19: 29
U Italiji se i dalje pitaju zbog čega je Mota imao tako malo poverenja u golgetera koga traže i klubovi iz Premijer lige, upravo je o tome govorio i bivši reprezentativac Hrvatske, Robert Jarni.
22.03.2025 14: 48
Kao prvi pik da ga zameni navodi se Roberto Manćini. Bivši selektor Italije je itekako zainteresovan za klupu “stare dame”. Čak bi prihvatio ugovor na četiri meseca, ali sa klauzulom da u slučaju da obezbedi plasman u Ligu šampiona ugovor bude produžen na godinu dana.
20.03.2025 16: 40
Srpski as je već nekoliko meseci na uradu navijača kluba iz Torina, a od dolaska Muanija, retko i dobija šansu kod Tijaga Mote. Nema sumnje da će Vlahović već ovog leta promeniti destinaciju.
15.03.2025 22: 47
Na golu domaćih bio je Vanja Milinković Savić koji nije imao mnogo posla, dok je u protokolu posle nekoliko meseci odsustva zbog povrede bio i drugi srpski reprezentativac Ivan Ilić.
pre 6 sati 23: 16
Fudbaleri Bolonje plasirali su se u finale Superkupa Italije, pošto su večeras u polufinalu u Rijadu posle penala pobedili Inter rezultatom 3:2, a tokom 90 minuta igre bilo je 1:1.
pre 7 sati 22: 48
Srpski fudbaler demantovao da se vraća u Evropu, iako se poslednjih nedelja pojavila takva informacija.
pre 7 sati 22: 27
Trener kluba iz Pančeva, Radomir Koković izneo je očekivanja pred dostovanje u Nišu nakon kog će njegova ekipa staviti tačku na prvi deo sezone.
pre 9 sati 20: 15
Nemački reprezentativac bi mogao da se vrati za nekih tri nedelje.
SKENIRAJ!
Najbolji sportski sadržaj
Na app TV Arena sport
Ostavite komentar