Još jedno bledo izdanje Juventusa: Dušan Vlahović isključen u nadoknadi

17.03.2024 14:23
Juventus je nastavio sa slabim partijama, a Dušan Vlahović je dobio crveni karton u nadoknadi Tanjug/Marco Alpozzi/LaPresse via AP

Fudbaleri Juventusa i Đenove su odigrali nerešno 0:0 u 29. kolu italijanske Serije A. Ekipa iz Torina je tako nastavila niz loših rezultata i na poslednjih osam mečeva imaju samo jednu pobedu.

Meč je počeo bez većih šansi na obe strane. Ozbiljniji su bili gosti, ali nije viđena prava prilika ni za jednan klub. Upravo zato se na pauzu za poluvreme otišlo bez pogodaka.

U drugih 45 minuta je viđena dominacija "stare dame", ali su se izabranici Alberat Đilardina odlično branili čitavo vreme. Najbolje prilike su imali Dušan Vlahović i Moise Kin. Ipak, Josep Martinez je ostao nesavladan.

Na kraju je srpski reprezentativac dobio dva žuta kartona zbog prigovora, te je isključen. On će tako propustiti utakmicu sa Laciom nakon reprezentativne pauze.

Juventus je ostao na trećoj poziciji nakon ovo remija sa 59 bodova koliko ima i Milan, ali "rosoneri" imaju meč manje. Đenova sa druge strane zauzima 12. mesto sa 34 boda.