pre 6 sati 00: 15
Baš veliki peh za Jokića i Nagetse - Kristijan Braun završio sa košarkom za ovu godinu!
Talentovani bek pauziraće minimum šest nedelja zbog povrede levog članka koji je doživeo tokom meča sa LA Klipersima.
Tanjug/(AP Photo/Thibault Camus)
Dezire Due, krilni napadač Pari sen Žermena osvojio je danas trofej "Golden Boj", koji najboljem mladom igraču sveta dodeljuje italijanski list "Tutosport".
U tradicionalnoj anketi pokrenutoj 2003. godine, gde pravo glasa imaju i novinari i svi ljudi, glasajući preko sajta, Due je pobedio rivale i posle osam godina doneo trofej u vitrine PSŽ. Pre njega je Kilijan Mbape 2017. godine bio pobednik.
Due je imao sjajnu prošlu sezonu, osvojio je sve što se moglo u Francuskoj, u Budimpešti je podigao pehar UEFA Lige šampiona, bio je značajan igrač i u selekciji Francuske.
Završila se svojevrsna vladavina igrača Barselone jer su u poslednje četiri godine trojica Katalonaca ponela epitet najboljeg mladog igrača: Pedri (2021), Gavi (2022) i Lamin Jamal (2024). Pretprošle godine trofej je osvojio Džud Belingem.
Projekt NBA Evrope prelazi iz koncepta u implementaciju. Izvršni direktor NBA Evrope George Aivazoglou potvrdio je da je cilj da liga počne u oktobru 2027. godine, dok komesar Adam Silver taj vremenski okvir naziva "ambicioznim, ali realnim" i naglašava da ne želi odgađanje posle 2028.
Premijer liga je skupo takmičenje u kojem je uspeh teško postići, te je sve izraženija potreba za velikim zaduživanjem kako bi se došlo do željenog uspeha. Nova grupa kreditora sada pokušava da se uključi u ovu igru.
Sporting iz Lisabona prikupio je 225 miliona evra prodajom obveznica za modernizaciju stadiona i njegovo pretvaranje u zabavni centar.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
17.10.2025 22: 41
Pari sen Žermen remizirao je sa Strazburom 3:3 (1:2) u 8. kolu Lige 1.
27.09.2025 23: 30
"Dupla pobeda" Pari sen Žermena i nova tri boda u domaćem prvenstvu.
22.09.2025 22: 50
Fudbaler Pari sen Žermena osvojio prestižnu nagradu u Parizu!
17.09.2025 22: 53
Francuski klub je u prvom kolu nove sezone savladao Atalantu 4:0 (2:0).
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 10h
pre 7 sati 22: 47
Okončani su današnji mečevi u kvalifikacijama za SP.
pre 8 sati 21: 59
To je objavio novinar Pepe Alvarez.
pre 8 sati 21: 30
Demantuje čuveni menadžer glasine...
pre 9 sati 20: 48
Inače, to je njihova prva pobeda na gostovanju posle 12 godina.
Ostavite komentar