pre 14 minuta 14: 30
Sterling Braun pred Monako: Glave nam nisu pognute, strpljivi smo
Košarkaš Partizana Sterling Braun izjavio je da očekuje dobar meč protiv Monaka i dodao da su "crno-beli" spremni za naredni duel u Evroligi.
Tanjug/AP Photo/Michael Laughlin
Lionel Mesi je ponovo u Španiji, a kad je već tu onda nije propustio da poseti Barselonu i "Kamp Nou". As Inter Majamija će se u Alikanteu pripremati sa svojom reprezentacijom za meč protiv Angole u Luandi (petak), a sinoć je bio na renoviranom, ali još uvek neotvorenom stadionu "Sportifaj Kamp Nou".
Radovi kasne mnogo, pre nekoliko dana je klub pustio navijače (22.000) na jednu od tribina, a terenom je prošetao i Mesi. I onda emotivno okačio poruku na društvene mreže.
"Sinoć sam se vratio na mesto koje mi nedostaje svim srcem. Mesto gde sam bio neizmerno srećan, gde ste me učinili da se osećam hiljadu puta najsrećnijom osobom na svetu. Nadam se da ću jednog dana moći da se vratim, i to ne samo da se oprostim kao igrač, kao što nikada nisam mogao", napisao je Mesi u objavi.
Mesi je od 2004. do 2021. godine pronosio slavu Barselone, nije u lošim odnosima sa predsednikom Đoanom Gašparom, pa se opravdano postavlja pitanje da li će možda "Sportifi Kamp Nou" otvoriti možda Barselona i Inter iz Majamija. Poseta stadionu, napisan tekst, možda su i Leov odgovor na to pitanje.
Premijer liga je skupo takmičenje u kojem je uspeh teško postići, te je sve izraženija potreba za velikim zaduživanjem kako bi se došlo do željenog uspeha. Nova grupa kreditora sada pokušava da se uključi u ovu igru.
Sporting iz Lisabona prikupio je 225 miliona evra prodajom obveznica za modernizaciju stadiona i njegovo pretvaranje u zabavni centar.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
11.05.2025 15: 52
Bivši igrač Barselone u ekskluzivnom intervjuu za TV Arena sport veruje u pobedu Katalonaca, uporedio je Mesija i Jamala,
08.04.2025 14: 05
Mnogi su govorili da je došlo i do fizičkog kontakta. Masip, ipak tvrdi da je sve ostalo samo na verbalnom konfliktu.
25.02.2025 12: 36
Najboji fudbaler u istoriji Bareslone, Argentinac Lionel Mesi naredne kalednarske godine će ponovo postati prvotimac katalonskog velikana i tek nakon toga će otići u penziju.
13.02.2025 21: 32
Skaut Barselone smatra da će fantastični Španac imati još grandiozniju karijeru od žive klupske legende iz Argentine.
YouTube
pre 15h
YouTube
pre 15h
YouTube
pre 15h
YouTube
pre 17h
YouTube
pre 17h
pre 33 minuta 14: 11
Fudbalski klub Vojvodina najavio je saradnju sa američkim Šarlotom, koji je član MLS lige, saopštio je danas novosadski superligaš.
pre 1 sat 13: 16
Atalanta sprema otkaz hrvatskom trenerui sprema postu za Paladina.
pre 1 sat 12: 53
Trener Napolija kritikovao i sebe i tim zbog poslednjih loših partija.
pre 2 sata 11: 52
TV Arena sport napravila je veliki intervju sa novim selektorom Srbije Veljkom Paunovićem.
Ostavite komentar