pre 3 sata 23: 06
Miroljubivo u baskijskom derbiju: Bilbao i Sosijedad podelili bodove
Tim iz San Sebastijana je bio bliži trijumfu na San Mamesu, ali domaćini stigli do izjednačenja u poslednjim minutama meča - 1:1.
Starsport
Još krajem juna šuškalo se da se Veljko Paunović nameračio na Nemanju Maksimovića, videći u njemo veliko pojačanje za Ovijedo u povratničkoj sezoni u La Ligi, a sada su ti razgovori u trouglu španski klub - igrač - Panatinaikos sasvim blizu uspešnog epiloga.
Lokalni radio iz istoimenog asturijskog grada javio je danas da je stvar gotova i da će fudbalski reprezentativac Srbije sledeće nedelje stići na lekarske preglede, a onda i potpisati ugovor na, zasad, nepoznat broj godina.
Sve to posle revanša grčkog velikana sa Glazgov Rendžersom, u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Za sumu od oko 2.000.000 obeštećenja, jer iskusni vezista ima sa "zelenima" saradnju oročenu do 30. juna 2027. godine.
Ukoliko ne bude nekog veleobrta, nekadašnji igrač mlađih kategorija Crvene zvezde, Verone, Domžala, Astane, Valensije i Hetafea, ponovo bi radio sa trenerom, s kojim je pre deceniju osvojio titulu omladinskog prvaka sveta,
Luka Jović je još ranije dobio poziv da im se pridruži u Ovijedu, ali se član iste generacije i doskorašnji napadač Milan, trenutno bez kluba, još razmišlja na koju će stranu sveta. Da li će ostati u Evropi ili se recimo preseliti u Meksiko.
Cene karata za Super Bowl, koji se igra 8. februara, važe za druge najviše u istoriji i u proseku iznose oko 8.230 dolara po ulaznici.
Odlazak Enza Maresce iz Chelseaja izgleda kao još jedna epizoda kluba ne uspeva da stabilizuje klupu. Međutim, ovaj slučaj je ilustracija dublje promene – trener više nije centralna figura moći, već deo šire organizacione slagalice.
Za nagradni fond na ovogodišnjem Australijan openu izdvojena je najveća suma u istroiji ovog turnira, čak 77,6 miliona američkih dolara, što je 16 odsto više u odnosu na 2025. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale ovog turnira, uvećavši zaradu od nagrada za nešto više od 870.000 dolara bruto.
Vrednost fudbalskih liga u Adria regionu najčešće se poredi kroz ukupne iznose, ali takav pristup brzo nailazi na jednostavan problem: lige nemaju isti broj klubova.
Srbija je u finalu protiv Mađarske potvrdila status vaterpolo velesile i šesti put osvojila titulu prvaka Evrope.
09.10.2025 10: 18
Paunović (48) je Ovijedo preuzeo u martu ove godine, a pre toga je trenirao Tigres, Gvadalaharu, Reding, Čikago, kao i omladinske selekcije Srbije do 18, 19 i 20 godina. Fudbaleri Ovijeda se trenutno nalaze na 17. mestu na tabeli La Lige sa šest bodova iz osam utakmica.
13.09.2025 16: 47
Srpski trener dobio žuti karton, što mu je drugi ove sezone, zbog čega je suspendovan na jednu utakmicu.
07.09.2025 23: 00
Real Ovijedo je pred odlazak na reprezentativnu pauzu upisao prvu pobedu od svog povratka u La Ligu. Trijumfovali su izabranici Veljka Paunovića protiv imenjaka iz Sosijedada, a izgleda da bi sa plavo-belima mogli podeliti još jedan megdan -ovaj put, za pregovaračkim stolom.
04.09.2025 20: 37
Francuski fudbaler je uputio ironičnu poruku srpskom treneru, jer je nezadovoljan minutažom
pre 3 sata 23: 06
Tim iz San Sebastijana je bio bliži trijumfu na San Mamesu, ali domaćini stigli do izjednačenja u poslednjim minutama meča - 1:1.
pre 4 sata 22: 29
Gradski derbi završen bez pobednika, iako je ekipa u kojoj je trener Nikolić, a igraju Luka i Jović i Gaćinović, Marko Grujić bila na korak od velikog trijumfa.
pre 4 sata 22: 05
On se ove sezone nije nešto naigrao u Bolonji, zbog čega je odlučio da promeni sredinu.
pre 5 sati 21: 35
Brazilac nedavno "zagolicao" maštu da bi mogao ponovo da obuče crno-beli dres.
Ostavite komentar