Luis Enrike tvrdi Barselona lagano dobija Real biće 3 0 | Arena Sport
srb
najnovije
La Liga

Barselona dobija lagano, biće 3:0: Luis Enrike prognozirao pobednika "El klasika"

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

11.05.2025 13:33
Luis Enrike prognozira pobedu Barsleone u "El klasiku" Tanjug/AP Photo/Frank Augstein
Luis Enrike prognozira pobedu Barsleone u "El klasiku"

Fudbaleri Barselone neće imati većih problema da savladaju Real Madrid u poslednjem ovogodišnjem izdanju "El kalsika" i šampionska titula u Španiji pripada katalonskom gigantu!

Ovo je tvrdnja koju je u izjavi za francuske medije rekao trner PSŽ-a i nekadašnji fudbaler oba španska velikana, Luis Enrike, koji je potvrdio i da će se večeras naći na  stadionu "Monžuik".

 

 

"Moja ljubav prema Barseloni nikada neće prestati i veoam sam ponosan na sve što smo zajedno uradili", rekao je pre nekoliko dana španski stručnjak, a uoči novog izdanja "El klasika" je dodaao:

"Barsa to dobija lagano. Biće 3:0."

Podsećanja radi, meč na stadionu "Monžuik" počinje u 16.15 časova, a TV Arena sport ima ekipu na licu, pa je sat vremena pre starta utakmice na Premium 1 kanalu na programu specijalna studijska emsiija posvećena ovom suretu.

Barselna trenutno ima četiri boda više od fudbalera Real Madrida i ukoliko Katalonci zaista trijumfuju u ovom duelu šampionska titula će pripasti ekipi trenera Hansija Flika.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Zašto investitori kupuju mreže fudbalskih klubova i šta to znači za sam sport

Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.