pre 8 minuta 19: 04
Zvezda i Markinjos: Nije nemoguće, kažu Rusi
Crveno-beli u aktivnim pregovorima sa Spartakom iz Moskve za Brazilaca, ali i sa Zenitom oko pozajmice Strahinje Erakovića.
Tanjug/AP Photo/Jose Breton
Havijer Fransisko Pimijenta nije više trener fudbalera Sevilje, saopštio je danas španski klub.
Pimijenta (50) je smenjen dan posle poraza Sevilje na gostovanju Valensiji (0:1). Sevilji je to bio četvrti poraz u nizu, a ima samo jednu pobedu u prethodnih sedam kola La Lige.
Sevilja ima 36 bodova posle 31 kola i ne bi trebalo da strahuje za opstanak jer Las Palmas, prvi ispod crte, zaostaje sedam bodova. Iz Sevilje nisu saopštili ko će naslediti Pimijentu koji je na klupu seo pred početak sezone.
U trenerskoj karijeri vodio je i Las Palmas i Barselonu B.
Administracija Donalda Trumpa saopštila je da ubrzava obradu viza za strance koji posjeduju ulaznice za FIFA Svetsko prvenstvo 2026, što je potez koji olakšava putovanje na najgledaniji sportski događaj na svetu.
Sponzorstvo ABA lige deo je šire strategije jačanja prepoznatljivosti brenda Sava Insurance Group u regionu, rekao je Peter Skvarča, član Upravnog odbora Sava Re, koji je odgovoran za reosiguranje i strateške investicije u međunarodnim podružnicama slovenačke grupe.
Teška su vremena za Audi, diviziju kompanije Volkswagen AG.
Zimske olimpijske igre su test javne potrošnje kakav se retko viđa u sportu.
Tom Brady spaja dve, Amerikancima omiljene, razonode: američki fudbal i lekove za mršavljenje.
20.12.2025 23: 05
Okončani su današnji mečevi u La Ligi...
17.12.2025 13: 46
Za Gudelja bi prelazak u Italiju predstavljalo izazov, ali i priliku da u svoj biografiju doda još jedan tim iz jednog od pet najjačih evropskih prvenstava. Trenutni ugovor sa Seviljom važi do leta 2026. godine.
29.11.2025 14: 17
Reprezentativac Srbije je nasledio legendarnog Hesusa Navasa na mestu kapitena, a njegova prva velika provera u ulozi vođe stiže u najemotivnijoj utakmici koju Andaluzija poznaje.
24.11.2025 23: 15
Klub iz Barselone slavio sa 2:1 i to prvi put posle šest godina nad ekipom iz Andaluzije.
YouTube
pre 12min
YouTube
pre 49min
pre 9 minuta 19: 04
Crveno-beli u aktivnim pregovorima sa Spartakom iz Moskve za Brazilaca, ali i sa Zenitom oko pozajmice Strahinje Erakovića.
pre 55 minuta 18: 18
"Slepi miševi" su u nadoknadi savladali ekipu iz Katalonije 3:2 (1:0) u 21.kolu Primere La Lige.
pre 1 sat 17: 57
Mančester siti lako slomio zube "vukovima" iz Sautemptona 2:0 (2:0).
pre 1 sat 17: 26
Fudbaleri Bajerna iz Minhena, doživeli su šokantan poraz na svom terenu u utakmici 19. kola Bundeslige, bolji od aktuelnog šampiona i ekipe koja je trenutno u najboljoj formi u Evropi bio je Augsburg, koji je posle preokreta slavio sa 2:1.
Ostavite komentar