
pre 4 sata 00: 14
Robinson napušta Floridu: Sjajni šuter ide u Detroit!
Pistonsi su izgubili dva odlična šutera, ali stiže jedan od najboljih u ligi
Barselona je izgleda pronašla novac za ovaj prelazni rok, pa je krenula u akciju a prvi pik je povratak Danija Olma na "Kamp Nou". Za dete kluba, Katalonci su poslali zvaničnu ponudu RB Lajpcigu: 55 miliona evra, plus 7 miliona evra u mogućim bonusima.
Pre toga, Katalonci su postigli dogovor sa španskim reprezentativcem. Ugovor bi bio potpisan do juna 2030. godine, uz uslove za platu koju je prihvatio sam igrač.
Olmo je sebi odavno zacvrtao povratak na "Kamp Nou" odakle je nemarno pušten kao kadet 2014. godine u Dinamo iz Zagreba. Na "Maksimiru" se fudbalski dokazao, a i 2020. godine doneo je klubu 29 miliona evra, koliko je iznosio transfer u RB Lajpcig.
U nemačkom klubu je odigrao 148 mečeva, uz 29 golova i 34 asistencije i danas sa 26 godina postgao je igrač koji uvek napravi neku razliku na terenu. Na UEFA EURO je startovao kao rezerva, ali je postao jedan od ključnih igrača na putu do četvrte titule prvaka Evrope.
Ugovor sa Lajpcigom ga vezuje do juna 2027. godine, nemački klub je od Mančester sitija dobio bolju ponudu, ali na kraju se pita igrač. A, Dani Olmo, ako je suditi po španskim medijima, silno želi da se vrati kući.
Kada je Oklahoma City Thunder postao NBA prvak 2025. godine, analitičari su slavili sistem koji omogućava malim tržištima da dosegnu vrh. Međutim, dok je sportska meritokratija trijumfovala, publika nije bila impresionirana.
New Balance, brend dugo poznat po patikama za trčanje, ulazi na košarkašku scenu, a njihov izbor je 18-godišnji Cooper Flagg, krilni igrač visok 206 cm sa Duke univerziteta.
Tokom dvadesetčetvorogodišnje karijere koja se završila 2022. godine, zaradio je 130,6 miliona dolara od nagrada.
Samo godinu pre početka Svetskog prvenstva u fudbalu 2026. godine, navijači širom sveta nalaze se u čudnoj situaciji: mogu da kupe VIP pristup finalu u Nju Džerziju za više od 70.000 dolara, ali ne mogu da rezervišu osnovnu kartu za utakmicu grupne faze u Dalasu.
U igri je nekoliko opcija, a slovenački reprezentativac novi ugovor zvanično ne može da zaključi pre 2. avgusta.
11.05.2025 09: 29
Fudbaleri Barselone i Real Madrida odigraće ovog poslepodneva (16.15, TV Arena 1 Premium) poslednji "El klasiko" nakon kojeg bi mogao da bude poznat i novi šampion Španije.
14.04.2025 13: 45
Španski reprezentativac se tek oporavio i našao se u avionu za revanš UEFA Lige šampiona.
03.04.2025 17: 35
Viši savet za sport Španije presudio u korist Barselone a protiv Primere La Lige.
02.04.2025 14: 50
La Liga odbila da prizna da su Katalonci ispunili "fer-plej" odluka danas na "Višem savetu za sport".
pre 5 sati 22: 59
Fudbaleri Real Madrida savladali su Juventus u osmini finala FIFA Svetskog prvenstva za klubove rezultatom 1:0 (0:0).
pre 6 sati 22: 34
Šampionat Primere La Lige startuje 17. avgusta a završava se 24. maja 2026. godine.
pre 7 sati 21: 45
Ekspedicija fudbalskog kluba Radničkog iz Niša otputovala je danas u Bugarsku, gde će u Banskom odraditi drugi deo priprema.
Ostavite komentar