pre 2 sata 23: 54
Iznenađenje: Nikola Jokić dobio novog saigrača
U pitanju je Tajus Džouns, doskorašnji košarkaš Dalas Maveriksa...
Vancouver Whitecaps FC / x.com
Nemački fudbaler Tomas Miler novi je član Vankuvera, saoptio je danas kanadski klub koji igra u američkoj MLS ligi.
Kako je saopšteno, 35-godišnji fudbaler je sa čelnicima Vankuvera potpisao ugovor do kraja 2026. godine.
"Čuo sam sjajne stvari o gradu, ali pre svega dolazim da pobedim. Vodio sam sjajne razgovore sa Akselom Šusterom i Jesperom Sorensenom, i sad jedva čekam da igram pred navijačima i da vidim ih na stadionu dok zajedno koračamo ka plej-ofu", rekao je Miler za klupski sajt posle potpisa ugovora.
Miler je celokupnu karijeru do danas proveo u Bajernu za koji je dao 250 golova na 756 utakmica u svim takmičenjima. Sa nemčakim klubom je, između ostalog, osvojio dve Lige šampiona i 13 titula prvaka Nemačke.
Sa reprezentacijom Nemačke bio je svetski prvak 2014. godine.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
Na prvi pogled, ostanak Darija Šarića u NBA ligi još jednu sezonu nije izgledao kao velika sportska vest. Nema velikog ugovora, nema statusa zvezde, nema garantovane uloge u rotaciji.
Giannis Antetokounmpo nije promenio dres do NBA trade deadlinea, ali je promenio dimenziju priče.
09.12.2025 18: 34
Legendarni 36-godišnji Tomas Miler produžio je ugovor sa Vankuverom do kraja 2026. godine saopštio je klub iz Kanade, koji se takmiči u MLS ligi.
05.07.2025 23: 00
Tomas Miler odigrao je poslednju utakmicu u dresu Bajern Minhena.
11.05.2025 12: 16
Nekadašnji reprezentativac Nemačke je za ovaj klub odigrao 750 mečeva i postigao 248 golova i uvek je bio jedan od onih koje su navijači obožavali.
10.05.2025 20: 29
Fudbaleri Bajerna odigrali su poslednju utakmicu na svom terenu ove sezone, a takmičarsku godinu na "Alijanc areni" zaokružili su 2:0 pobedom nad Borusijom Menhengladbah u 33. kolu Bundeslige.
pre 3 sata 23: 04
Iako nije nemoguće da Hetafe savlada "blankose", ovo je prvi put od 2008. da to učine u ulozi gosta.
pre 3 sata 22: 39
Okonačani su današnji mečevi u Seriji A...
pre 5 sati 20: 32
"Stara dama" nije imala dilemu
pre 6 sati 20: 00
Selektor Srbije pozvao 25 fudbalera na trening-utakmicu 11. marta
Ostavite komentar