pre 28 minuta 06: 57
(VIDEO) Ne pomaže ni Jokićev tripl-dabl: Luka Dončić junak pobede Lejkersa nad Denverom posle drame u produžetku
Nikola Jokić je za Denver zabeležio 24 poena, 16 skokova i 14 asistencija, što je njegov 27. tripl-dabl u sezoni
Pored Duejna Vašingtona i Isaka Bonge, jedna od centralnih figura Partizanove pobede u "večitom derbiju" protiv Crvene zvezde, bio je Tajrik Džouns, koji je završio utakmicu sa 15 poena, osam skokova i četiri ukradene lopte. Amerikanac je bio gotovo nepogrešiv iz igre (6/7). Odlično je odgovorio na kritike navijača, pa je posle utakmice bio raspoložen u razgovoru sa medijima.
"Bilo je sjajno. Jedna teška i neizvesna utakmica, ali smo uspeli da pobedimo. Držali smo se zajedno, verovali jedni u druge, kao i našem treneru. Ispoštovali smo plan, sproveli smo ga u delo. To je, donekle, i ključ - ako se budemo fokusirali na oba dela terena, trčimo u tranziciji i, generalno, budemo igrali svoju igru, onda imamo šansu da budemo veoma dobri. Ovo je tek početak", rekao je Tajrik Džons.
Koliko je motivisan za utakmice sa Zvezdom?
"To nema veze... Motivisan sam svaku utakmicu. Srećan sam zbog pobede."
Govorio je i o treneru Mirku Ocokoljiću.
"Kao što ste rekli, mislim da je pokušao da nas smiri i da nas podesti ko smo. Želeo je da se setimo da smo dobri igrači i da imamo kvalitet da pobedimo svakog."
Poruka za navijače?
"Vidimo se na sledećoj utakmici, ćao!", rekao je Tajrik Džouns.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
14.02.2025 13: 28
Košarkaši crno-belih zauzeli tri od 10 pozicija u Top 10 akcija u Evroligi, Tajrik Džons u svakoj od njih.
28.01.2025 20: 10
I dok se evroligaški večiti približava, skoro pa je poznato na koga će Željko Obradović računati...
11.03.2026 11: 14
Kako sada stvari stoje dva najveća srpska kluba bi se našli u Istočnoj konferenciji.
04.03.2026 20: 30
Čekale su se odluke disciplinarne komisije Evrolige nakon 29. kola takmičenja i očekivano, ponovo su srpski klubovi mogli pronaći svoja imena na listi. Doduše, nisu oba sankcionisana...
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 11h
pre 17 sati 14: 08
Klub sa Malog Kalemegdana stigao do ostvarenja kojim niko ne može da se podiči.
pre 18 sati 13: 00
Košarkaš Panatinaikosa Džedi Osman najkorisniji je igrač (MVP) 31. kola Evrolige, saopšteno je danas na zvaničnom sajtu takmičenja. Osman je u pobedi Panatinaikosa protiv Žalgirisa za 36 minuta zabeležio 24 poena, pet skokova i tri asistencije, uz šut iz igre 7/7.
pre 22 sata 09: 15
Navijači Crvene zvezde dugo će pamtiti 13. mart 2026. godine. U grotlu "Beogradske arene" crveno-beli su u 31. kolu Evrolige savladali aktuelnog prvaka Evrope Fenerbahče rezultatom 79:73, a ta utakmica imala je poseban značaj i za Nikolu Kalinića.
13.03.2026 23: 05
Trener crveno-belih ističe njihovu odličnu atmosferu u svlačionici i da svi ginu jedan za drugog.
Ostavite komentar