pre 10 minuta 18: 46
BRAVE se vraća u Srbiju nakon tri godine: Hala "Pionir" domaćin svetskoj MMA promociji
Beograd će 14. februara 2026. postati epicentar svetskog MMA-a, u organizaciji MMA Saveza Srbije!
Košarkaši Partizana gostuju Panatinaikosu (20.15 TV Arena Premijum 1) u 13. kolu Evrolige, meču u kojem nemaju šta da izgube, jer su domaćini veliki favoriti u ovom okršaju, što može da bude šansa za crno-bele.
"Odlična ekipa, sjajan stručni štab i pozitivna atmosfera u timu. Sigurno će biti zanimljivo i pravi izazov. Ako budemo radili svoj posao kako treba, bićemo u vrlo povoljnoj situaciji", poručio je Milton.
Na pitanje kako mu je igrati protiv Kendrika Nana, odgovara opušteno:
"Pa, za mene je to samo još jedna utakmica. Ništa spektakularno, samo čista košarka".
Da li očekuje da će duel sa Nanom biti posebno fizički intenzivan, s obzirom na njegov stil igre i kvalitet bekovske linije protivnika?
"Spreman sam. U Evroligi je svaka utakmica zahtevna i fizički intenzivna, tako da ne očekujem ništa manje. Biće to izazov, i jedva čekam da se upustim u njega", zaključio je košarkaš Partizana.
Do Zimskih olimpijskih igara Milano Kortina 2026 deli nas manje od mesec dana
Nemci, uprkos punim tribinama i impresivnoj posećenosti, više nisu u prvom planu.
Sportska 2026. godina biće prva u kojoj se svi ključni trendovi industrije sudaraju u isto vreme.
Ako se na kraju 2025. povuče crta ispod saudijske sportske strategije, slika je jasnija nego pre dve godine, ali i neugodnija za one koji su očekivali brze odgovore.
Kad sportski direktor Eintracht Frankfurta objašnjava zašto klub zapošljava čak dva stručnjaka za san, on polazi od toga da se igrači mogu razvijati samo ako svakodnevno, predano daju svoj maksimum i da je za to neophodno da imaju dobar san.
25.11.2025 09: 30
Izabranici Željka Obradovića previše su puta proklizali u tekućoj Evroligi, da bi sebi dozvolili još jedan poraz u košarkaškom društvu odabranih.
24.11.2025 12: 15
Utakmica je na programu u utorak od 20.15 uz direktan prenos na Areni 1 Premium.
23.11.2025 11: 35
Muči Panatinaikos muke sa povredama ove sezone, a pred 13. kolo Evrolige i duel sa Partizanom imaju još zdravstvenih problema.
21.11.2025 18: 44
Oglasio se srpski košarkaš povodom priče o potencijalu njegovog dolaska u Partizan ili Panatinaikos u budućnosti...
pre 56 minuta 18: 00
Košarkaši Crvene zvezde gostuju ekipi Žalgiris u Kaunasu u 21. kolu Evrolige.
pre 2 sata 16: 26
Srpski košarkaš govorio i o rezultatima Zvezde ove sezone, kao i o novom pojačanju u Humskoj - Tonjeu Džekiriju.
pre 3 sata 15: 10
Prvobitni meč nije mogao da se odigra zbog vremenskih nepogoda koje su izazvale prokišnjavanje hale, što je onemogućilo bezbedno odigravanje susreta.
pre 8 sati 10: 52
Košarkaš Monaka za svega minut i po postigao 11 poena u meču sa Valensijom
Ostavite komentar