pre 1 minut 21: 27
(UŽIVO) Partizan - Real:Crno-beli imaju dvocifreni minus
Izabranici Đoana Penjaroja večeras (20.30 TV Arena Preemium 1) dočekuju "kraljevski klub".
Košarkaš Partizana Ajzea Majk izjavio je da očekuje težak meč protiv Olimpijakosa i dodao da se nada pobedi u 12. kolu Evrolige.
Košarkaši Partizana dočekaće sutra od 20.30 časova u Beogradskoj areni ekipu Olimpijakosa u 12. kolu Evrolige.
"Čeka nas još jedna borba. Svaki meč u Evroligi će biti težak. Nadam se da ćemo nastaviti da rastemo i da zabeležimo još jednu pobedu. Olimpijakos ima dosta igrača koje je teško čuvati. Moramo da obratimo pažnju na odbranu i da izolujemo najbolje njihove igrače ako hoćemo da imamo šansu", rekao je Majk u obraćanju medijima.
On se potom osvrnuo na meč sa Zvezdom.
"Bila je to pristojna partija, pobedili smo, što je najvažnije. Sezona je duga i nadam se da ću imati sličnih partija. Igra protiv Zvezde je svakako recept za nastavak sezone. Kontrolisali smo loptu, imali smo samo sedam izgubljenih, bili smo sjajni u tranziciji, igrali smo dobru odbranu", rekao je Majk.
Košarkaš Partizana Isak Bonga izjavio je da veruje u pobedu protiv Olimpijakosa.
"Trener uvek ima odličan plan igre za nas. Želimo da budemo sigurni da igramo svoju igru i da pobedimo", rekao je Bonga.
MN Press
On je podsetio da su igrači Partizana dobili slobodno vreme posle pobede protiv Crvene zvezde.
"Mislim da je to veoma važno, posebno kada igrate u dva takmičenja i imate puno utakmica. Ponekad je to prilika da telo malo odmori. Iskoristili smo to vreme na pravi način i sada smo ponovo spremni", dodao je Bonga.
Olimpijakos se nalazi na drugom mestu na tabeli Evrolige sa osam pobeda i tri poraza, dok je Partizan na 14. poziciji sa skorom 3/8.
Giannis Antetokounmpo nije promenio dres do NBA trade deadlinea, ali je promenio dimenziju priče.
Ben Harburg je slavio nakon što je njegov fudbalski tim Al Kholood pobedio u spektakularnoj utakmici sa sedam golova i prvi put se plasirao u polufinale Kraljevog kupa.
Kada se zarade sportista iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, BiH, Crne Gore i Severne Makedonije svedu na istu valutu, regionalna sportska hijerarhija prestaje biti stvar percepcije i postaje čista računica.
Tokom kratkog perioda Zimskih olimpijskih igara, vodeći brendovi ubrzano nastoje da ubede rekreativne skijaše kako im je, baš kao i njihovim idolima, potrebna najsavremenija oprema da bi uspeli na stazama.
U petak počinju Zimske olimpijske igre (ZOI) Milano‑Kortina 2026, na kojima će Srbija, kao zemlja koja nije velesila u zimskim sportovima ali joj je bitno da učestvuje, imati tri predstavnika.
14.01.2026 21: 49
Košarkaši Partizana doživeli su sedmi uzastopni poraz u Evroligi pošto je Olimpijakos večeras u Beogradu ubedljivo pobedio rezultatom 104:66 u meču 22. kola Evrolige.
14.01.2026 21: 15
Ovo je ujedno i prvi nastup crno-belih pred domaćim navijačima u 2026. godini, čija podrška može biti ključna u pohodu na preko potreban trijumf.
14.01.2026 21: 03
Vetar u leđa dobijaju košarkaši Partizana, ali to i nije neki faktor u ovim trenucima.
14.01.2026 19: 47
Nezapamćeno mali broj ljudi...
pre 1 minut 21: 27
Izabranici Đoana Penjaroja večeras (20.30 TV Arena Preemium 1) dočekuju "kraljevski klub".
pre 15 minuta 21: 13
A takođe nije izveo Real iz bonusa još uvek...
pre 29 minuta 20: 59
Litvanski tim nadigrao ekipu iz Tel Aviva 93:82 u 28. kolu Evrolige.
pre 2 sata 19: 15
Bivši igrač Partizana je u meču sa Bajernom delimično pokidao Ahilovu tetivu.
Ostavite komentar