pre 4 minuta 20: 04
(UŽIVO, VIDEO) Partizan - Olimpijakos (2/4): Dvocifrena prednost crveno-belih
Ovo je ujedno i prvi nastup crno-belih pred domaćim navijačima u 2026. godini, čija podrška može biti ključna u pohodu na preko potreban trijumf.
Košarkaš Virtusa Alen Smailagić biće van stroja najmanje dve nedelje zbog povrede abdomena.
Ovog 25-godišnjaka biće ponovo pregledan za dve nedelje, što je najraniji mogući trenutak za njegov povratak za teren.
To znači da neće biti u timu za meč sa Crvenom zvezdom sledeće nedelje kada se igra duplo kolo Evrolige, a crveno-beli gostuju u Bolonji.
Trener Virtusa Duško Ivanović i dalje ne može da računa ni na centra Alijua Dijaru (levi skočni zglob), plejmejkera Luku Vildozu (leva butina) i beka Abrama Canku.
Italijanski tim je nedavno napustio i plejmejker Brendon Tejlor.
Osim Smailagića, Ivanović od krilnih centara na raspolaganju ima još i Derika Olstona i Karima Jaloua, dok kao „četvorka“ može da igra i krilo Nikolo Akele.
Virtus svakako ima velikih problema na centarskim pozicijama, pošto je zbog povreda Smailagića i Dijare jedini pravi centar u ekipi Momo Dijuf.
Fudbal je prvi put u istoriji prestigao bejzbol kao "apsolutno omiljeni sport" u Sjedinjenim Američkim Državama, prema podacima Ampere Analysisa.
Do Zimskih olimpijskih igara Milano Kortina 2026 deli nas manje od mesec dana
Nemci, uprkos punim tribinama i impresivnoj posećenosti, više nisu u prvom planu.
Sportska 2026. godina biće prva u kojoj se svi ključni trendovi industrije sudaraju u isto vreme.
Ako se na kraju 2025. povuče crta ispod saudijske sportske strategije, slika je jasnija nego pre dve godine, ali i neugodnija za one koji su očekivali brze odgovore.
08.01.2026 22: 15
Atinjani slavili protiv ekipe iz Bolonje u 21. kolu Evrolige.
07.01.2026 17: 31
Košarkaš Virtusa Luka Vildoza propustiće zbog povrede utakmicu 21. kola Evrolige protiv Panatinaikosa, saopštio je danas klub iz Bolonje.
27.12.2025 20: 54
Košarkaš Virtusa iz Bolonje, Karsen Edvards, doživo je povredu zgloba noge na jučerašnjoj utakmici sa Olimpijakosom u okviru 18. kola Evrolige, na kojoj je njegov tim na domaćem terneu poražen rezultatom 94:97.
20.12.2025 09: 10
Savršenih 10 sekundi Džereda Batlera presudili su utakmicu, ali je veliki doprinos trijumfu bio način na koji su igrači Zvezde čuvali Karsena Edvardsa u drugom poluvremenu.
YouTube
pre 2h
YouTube
pre 3h
YouTube
pre 1d
pre 5 minuta 20: 04
Ovo je ujedno i prvi nastup crno-belih pred domaćim navijačima u 2026. godini, čija podrška može biti ključna u pohodu na preko potreban trijumf.
pre 17 minuta 19: 52
Stiže podrška sa tribina.
pre 22 minuta 19: 47
Nezapamćeno mali broj ljudi...
pre 1 sat 19: 00
Đuzepe Poeta svestan je da ih u četvrtak (20.30 TV Arena Premium 1) očekuje težak meč protiv crveno-belih.
Ostavite komentar