
pre 15 minuta 10: 12
Moto GP:Beceki najbrži, Markez i Banjaja na popravnom
Kroz Q1 moraće da se probijaju fabrički vozači Dukatija.
Košarkaši Crvene zvezde gostuju Monaku u četvrtak od 19 časova u sklopu 28. kola Evrolige, a prema svemu sudeći, put Kneževine krenuće bez nekoliko bitnih igrača.
U jednoj od ključnih utakmica u borbi za plej-in, trener Janis Sferopulos neće moći da računa na Miloša Teodosića, Nikolu Topića, Treja Tompkinsa, Dejana Davidovca i Dalibora Ilića.
Teodosić još uvek nije na 100 odsto svojih mogućnosti, pa iz Zvezde ne žele previše da rizikuju. Topić je dva meseca bio van stroja zbog povrede kolena, koju je zaradio na "večitom derbiju" sa Partizanom. Nedavno se vratio treninzima, ali još uvek, očigledno, nije potpuno spreman, pa će veliki teret u Monaku pasti na Jaga dos Santosa.
Davidovac je opravdano dobio slobodne dane jer je nedavno postao otac, dok je Dalibor Ilić i dalje u autu posle "zakačenog" virusa tokom Kupa Radivoja Koraća u Nišu.
Crvena zvezda je na učinku 10-17 u Evroligi i zauzima 16. mesto tabele ispred Albe i Asvela, dok je Monako četvrti sa skorom 17-10.
Biće ovo njihov drugi duel u sezoni, a prvi je završen pobedom Monaka u Beogradu - 82:76.
Uloga sudija u sportu prolazi kroz najveću transformaciju u modernoj istoriji. Napredak veštačke inteligencije i praćenja podataka već nameću pitanje hoće li tehnologija, i kada, potpuno istisnuti "deljenje pravde" s terena?
Kad je Red Bull početkom septembra objavio da je njihov avanturistički sportista Peter Salzmann izveo najduži wingsuit let u istoriji, ta vest je odjeknula u medijima širom sveta. Za mnoge, to je bio još jedan spektakularni trik u nizu, ali za Red Bull to je još jedan dokaz kako ekstremni sportovi funkcionišu kao globalna reklama koja nikada ne prestaje.
Manchester United, pali gigant Premier lige, muči se da prati veće rivale nakon što su prihodi stagnirali, a gubici nastavili rasti. U vlasništvu porodice Glazer i britanskog milijardera Jima Ratcliffea, klub je objavio prihode od 666,5 miliona funti (910 miliona dolara) za fiskalnu godinu koja je završila u junu 2025, uz gubitak od 33 miliona funti.
Kad se zagrebački Sofascore pojavio na CBS Sports Golazo Networku s emisijom Numbers Don’t Lie powered by Sofascore, bio je to trenutak koji je najavio više od puke TV saradnje. Bio je to ulazak u srce američkog sportskog tržišta, kroz najbrže rastući sport na svetu i najbrže rastuću medijsku platformu u SAD.
Godinama se evropski fudbal delio na "pet najjačih liga" (Englesku, Španiju, Italiju, Nemačku i Francusku) i to je bio analitički okvir, uvrežena kategorija u kojoj se merila moć tržišta, privlačnost zvezda i vrednost TV prava. Međutim, leto 2025. pokazalo je da ta podela više nema smisla.
28.12.2023 16: 39
Nikola Topić je u intervjuu za ESPN izjavio kako je spreman na sve što trener bude tražio od njega i da je svestan rizika koji nosi prelazak u Crvenu zvezdu.
26.12.2023 20: 14
Crvena zvezda vratila je iz Mege plejmejkera Nikolu Topića koji će putovati sa timo u Atinu na megdan Panatinaikosu, ali neće imati pravo da igra, već će ga steći od sledeće utakmice protiv Fenerbahčea.
pre 11 sati 23: 17
Nisu se proslavili crveno-beli u Minhenu...
pre 11 sati 22: 31
Košarkaši Crvene zvezde od 20.30 časova (Arena 3 Premium) započinju prvo gostovanje sezone...
pre 2 sata 07: 51
Američki plejmejker izneo utiske posle prve pobede Partizana ove sezone.
pre 9 sati 00: 43
Partizan u dramatičnoj završnici umalo nije prokockao 20 poena prednosti.
pre 10 sati 23: 57
Košarkaš Partizana ističe da je pobeda protiv Olimpije iz Milana veoma važna za crno-bele.
pre 10 sati 23: 40
Kapiten Partizana ističe da im je ova pobeda mnogo znači za nastavak sezone.
Ostavite komentar