19.09.2021. • 10:33

MIHAJLOVIĆ POSLE DEBAKLA: Mi smo igrali, oni postizali golove

Guliver, Chris Ricco/Getty Images Europe
Trener Bolonje teško je podneo poraz u Milanu

Fudbaleri Intera ubedljivo su savladali Bolonju sa 6:1 u utakmici četvrtog kola italijanskog prvenstva i tako naneli najubedljiviji poraz u trenerskoj karijeri Siniši Mihajloviću, koji je posle meča podelio utiske za agenciju “DAZN“.

Utakmica je bila završena do poluvremena. Mi smo igrali, oni postizali golove. Imali smo šanse za povratak u meč preko Roberta Sorijana. Možda bi ishod bio drugačiji da smo izjednačil, ali u fudbalu ne postoji `šta ako`“, poručio je trener Bolonje.

Mihajlović je nerado priznao da je šampion mogao da postigne i deset golova.

Rezultat u prvom poluvremenu je bio surov prema nama. Ne mislim da smo bili toliko loši. Inter nam je dao golove iz prekida i kontre, ali mi smo krivi što smo im dozvolili. Kada ovako igraš protiv šampiona, moraš i da platiš. Mogli su da postignu i deset golova“, razočaran je bio bivši fudbaler Crvene zvezde-

Srpski stručnjak je potom izjavio da je utakmica sa Interom prošlost i da moraju da izvuku pouke i da se potrude da ne naprave iste greške, a prvu priliku da se vrate na pravi kolosek imaće protiv Đenove u utorak, kada će se odigrati vanredno, peto kolo italijanskog prvenstva.