pre 53 minuta 22: 57
Kasno buđenje Podgoričana: Jermeni poslali Budućnost i Lalatovića u Ligu konferencije
Jermenski prvak remijem 2:2 (2:0) prošao u drugo koklo kvalifikacija za UEFA Ligu šampiona.
Italijan Marko Beceki pobedio je danas na trci Moto GP šampionata za Veliku nagradu Francuske koja se vozila u Le Manu. Vozač ekipe VR46 stigao je do druge pobede u karijeri za 41 minut, 37 sekundi i 97 stotinki.
Drugo mesto osvojio je vozač Pramak Dukatija Španac Horhe Martin, koji je za pobednikom kasnio nešto više od četiri sekunde. Treći je bio njegov timski kolega Francuz Žoan Zarko, koji je za Becekijem zaostao 4,795 sekundi.
Trku u Le Manu obeležio je incident u četvrtom krugu kada su sa staze izleteli aktuelni svetski šampion Italijan Frančesko Banjaja i Španac Maverik Vinjales. Vozač Honde Mark Markes izleteo je sa staze dva kruga pre kraja pošto je prethodno bio na trećem mestu.
Prvo mesto u generalnom plasmanu vozača drži Banjaja sa 94 boda, dok je Beceki drugi sa 93. Naredna trka u Moto GP šampionatu biće vožena 11. juna za Veliku nagradu Italije na stazi Muđelo.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
27.04.2025 14: 46
Želeo je Makrkez što pre da pretekne Banjaju, bio je suviše je agresivan, pogrešio je u osmoj krivini u trećeg kruga i završio u šljunku pored staze. Ipak, brzo se pridigao i nastavio trku, ali je već tada pao na 22. mesto. Do kraja trke uspeo je da dođe do 12. mesta.
25.04.2025 11: 38
Brzo su mehaničari Dukatija rešili problem, a Markez je 25 minuta pre kraja treninga ponovo izašao na stazu. Već u prvom krugu je postavio najbolje vreme 1.37.188 i izbio na čelnu poziciju.
13.04.2025 20: 07
Na drugom mestu bio je Maverik Vinjales, treći je bio Frančesko Banjaja, a četvrti Franko Morbideli. Ipak, poredak je promenjen posle trke. Španac na KTM-u je kažnjen zbog pritiska u gumama.
17.11.2024 14: 57
Ovo je ujedno bilo prva titula za Pramak Dukati, privatnu ekipu, koja se ovom trkom opropstila ne samo od Horhea Martina koji odlazi u Apriliju, već i od dosadašnjeg konstruktora. Pramak će od naredne sezone sarađivati sa Jamahom.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 2d
pre 5 sati 18: 35
Naredna trka u Moto GP šampionatu vozi se ovog vikenda u Brnu. Ostaje još da se vidi šta će biti sa Eneom Bastijaninijem, koji je izostao sa trke u Nemačkoj zbog upale slepog creva.
13.07.2025 15: 12
U generlnom plasmanu vodi Markez stariji sa 344 poena, drugi je Aleks sa 261, dok je Banjaja treći sa 197 poena.
13.07.2025 14: 48
Sledeća trka vozi se u Češkoj na stazi u Brnu od 18.do 20. jula.
13.07.2025 14: 08
Zbog povrede sa današnje trke izostali su: Franko Morbideli, Maverik Vinjales, Somkijat Čantra i Enea Basijanini. Od ranije ne vozi aktueli prvak Horhe Martin.
Ostavite komentar