Peto kolo bilo je idealno, a šesto poslednje u kojem je moguće "očistiti" kartone pred "nokaut" fazu Lige šampiona....
Poslednje kolo grupne faze Lige šampiona na Areni sport
Neko će poslednji put šutnuti ove lopte...
U utorak počinje rasplet u Ligi šampiona. Evo svih važnih detalja...
Madrid slavi Grizmana, Junajted izgubio!
Umalo nismo zaspali posle prvih 45 minuta, ali to je bilo samo zatišje pred buru - u nastavku smo shvatili zbog čega volimo fudbal i Ligu šampiona.
Derbi u Torinu, "frka" u Madridu, Moksvi i Bazelu
Nekoliko izuzetno uzbudljivih utakmica Lige šampiona očekuje nas u sredu.
Delje Ali!
Zidan ovo nije doživeo - dva gola Dele Alija na "Vembliju" za tek drugi poraz Reala sa dva gola razlike od dolaska Zidana. Ipak, lepotica večeri odigrana je u Napulju.
/ ARHIVA
Sve na jednom mestu
Sa "Teatra snova" kroz foto i video
Od vodiča za utakmicu do terena Old Traforda gde su "Đavoli" dočekali Benfiku
Tako mlad, a već rekorder: Bravo, Mile!
Golman Benfike u 15. minutu je sprečio vođstvo Mančester junajteda, odbranivši penal.
"Naš" Mile u centru pažnje, Roma ponizila Čelsi!
Nezaboravna noć za belgijskog golmana srpskog porekla u Mančesteru. Roma se igrala sa odbranom Čelsija, Juventus se izvukao, a Pari Sen Žermen nastavio da seje strah: 4-0-0 (17:0).
LIGA ŠAMPIONA: Počinje rasplet
U utorak i sredu igraju se utakmice 4. kola, posle kojih će moći da se nasluti ko će u šesnaestinu finala.
UEFA: Romi preti kazna zbog rasizma
Navijači "vučice" tokom utakmice na "Stamford Bridžu" u nekoliko navrata oponašali majmunske krike, čime su želeli...
Mile Svilar: "Osećam se ponosno"
Mile Svilar je oborio rekord Ikera Kasiljasa i postao najmlađi golman koji je nastupio u Ligi šampiona