Francuski menadžer na udaru je kritika, kako medija, tako i stručnjaka i navijača kluba nakon deprimirajućeg starta u novu sezonu. Naime, Arsenal je u dve otvarajuće premierligaške utakmice osvojio tek jedan bod bez postignutog gola, a pri tome su redove "tobdžija" napustila dva najbolja igrača Sesk Fabregas i Samir Nasri.
- Lud je ovaj svet u kojem živimo. Kritički je to svet i nakon samo nekoliko poraza kritike se odmah sruše na vas. Priča se o Arseneovom odlasku iz Arsenala. Ali ko ga može zameniti? To je smešna situacija - prenosi Fergusonove reči The Sun.
Iako su Ferguson i Venger imali čitav niz nesuglasica kroz prošlost, legendarni škotski menadžer danas daje Vengeru vetar u leđa.
- Čovek je bio jednostavno neverovatan. Dao je Arsenalu podlogu kakvu nikad nisu mislili da će imati. Trebao bi nastaviti i ne bi trebao slušati kritike. Jedna stvar koja vam treba u ovoj igri jesu čepići za uši - zaključio je Ferguson.
Arena Sport je koncept četiri sportska kanala. Prvi kanal, Arena Sport 1, nalazi se u osnovnoj ponudi većine kablovskih operatera i dostupan je svima. Preostala tri, Arena Sport 2, 3 i 4, su digitalna i nalaze se u okviru posebnog Arena Sport paketa u ponudi kablovskih operatera.
Ukoliko ste ljubitelj sporta, pratite najpoznatije svetske, ali i domaće lige i želite da postanete korisnik Arena Sport paketa kliknite ovde