Stvari nisu baš išle na ruku momcima Karela Jarolima, jer ovaj češki tim nije pobedio u poslednjih 11 evropskih utakmica, a s druge strane Valensija je u odličnoj formi. Ipak, Španci su se utišali kada je Riste Naumov u 28. minutu postigao prvi gol za Slaviju Prag, pa je s toga David Navaro morao da ugrabi priliku da udarcem glavom izjednači u 63. minutu i tako spasi ugled španskog tima.
Slaviji se ukazala prilika da duplira svoju prednost kada je akciju ponovo poveo Naumov, ali ga je u tome sprečio golman Miguel Angel Moja, da bi potom Navaro zaustavio Zdeneka Šenkerika, jer je španski gol u oba slučaja bio nezaštićen. Još jedan napad je usledio na početku drugog poluvremena, ali je španski golman, Miguel Angel Moja spremno odbranio dva uzastopna napada Šenkerika i Petera Grajčara.
Oba tima su utakmicu završila sa po deset igrača jer je Hocine Ragued dobio drugi žuti karton, a potom i crveni karton u 76. minutu zbog prekršaja nad Rubenom Barahom, a David Vilja je kažnjen crvenim kartonom u 85. minutu zbog incidenta sa Bendžaminom Vomackom. Ovu pometnju pokušao je da iskoristi Pablo Hernandez, ali njegov udarac završava na prečki gola Slavije.
Nakon ovog remija, Valensija je predala prvo mesto Lilu u Grupi B, pa su tako ostali na pet bodova nakon tri utakmice, dok je Slavija Prag osvojila svoje prve bodove.
Arena Sport je koncept četiri sportska kanala. Prvi kanal, Arena Sport 1, nalazi se u osnovnoj ponudi većine kablovskih operatera i dostupan je svima. Preostala tri, Arena Sport 2, 3 i 4, su digitalna i nalaze se u okviru posebnog Arena Sport paketa u ponudi kablovskih operatera.
Ukoliko ste ljubitelj sporta, pratite najpoznatije svetske, ali i domaće lige i želite da postanete korisnik Arena Sport paketa kliknite ovde