Kolarov i zvanično član Sitija
Reprezentativac Srbije Aleksandar Kolarov novi je član Mančester Sitija, objavljeno je na zvaničnom sajtu engleskog kluba.
Kako navode mediji na Ostrvu, Kolarov je potpisao petogodišnji ugovor vredan 19 milona funti.
Trener Sitija, Roberto Manćini smatra da dolazak dosadašnjeg fudbalera Lacija, ne podrazumeva istovremeni odlazak Vejna Bridža iz kluba.
"Želim dvojicu vrhunskih fudbalera na svakoj poziciji u timu. Prvi put sam gledao Kolarova na njegovom debiju u Laciju 2007. godine. Ima odlične tehničke kvalitete, i veoma i snažan i precizan udarac levom nogom. Njegove napadačke sposobnosti su takođe veoma dobre. Poseduje brzinu i može da igra na većem broju pozicija u timu, odličan je i na sredini terena, što može mnogo da koristi ekipi. Pred njim je fantastična internacionalna karijera i radujem se što ću sarađivati sa njim", izjavio je italijanski stručnjak za sajt "Građana".
Aleksandar Kolarov je bio učesnik Svetskog prvenstva u Južnoj Africi, gde je odigrao dve utakmice za reprezentaciju Srbije, i nakon Davida Silve, Džeroma Boatenga i Jaje Turea, novo je pojačanje koje je ambiciozno rukovodstvo Mančester Sitija dovelo ovog leta na "Istlends".
Autor: Igor Kovačević
Poslednji komentari :






















