• ENG
/ Vesti
Izdvajamo
Posle serije 7:1 bilo je kasno za tajm-aut. PORAZ!
Srbija doživela treći poraz na Euru, prvi u drugoj fazi. Norveška je u Grupi I držala rukometno predavanje "orlovima" 32:27, ali samo u drugom poluvremenu. Cvetković nalet "vikinga" prekinuo tajm-autom tek pošto je serija došla do 7:1.
Iznenađenje: Nenadić napušta reprezentaciju!
Najbolji srpski rukometaš Petar Nenadić najavio je da neće biti u nacionalnom timu posle Evropskog prvenstva u...
Golman Švedske i greške "orlova" za drugi poraz!
Srbija poražena od Švedske 25:30 (10:16) u 2. kolu Grupe A na Evropskom prvenstvu u Hrvatskoj. Sjajni golmani, ali Apelgren je bio igrač utakmice.
U Splitu ni 30 minuta, očekivano, poraz Srbije!
Srbija na startu Evropskog prvenstva, u prvom kolu Grupe A, ubedljivo poražena od Hrvatske 32:22 (14:9). Porazi u pripremnom periodu nastavljeni i na Euru. Dobra igra "orlova" 25. minuta, a onda rutina Hrvata.
Peh za Francuze: Karabatić ne igra na EP?
Francuski reprezentativac povredio se na meču protiv Egipta i neizvesno je da li će doputovati u Hrvatsku
MVP finala - nije bilo dileme!
Američki "plej" odigrao sjajno finale.
/ ARHIVA
Sve na jednom mestu
Autogol i Pandev uništili Inter
Inter još jednom poražen na gostovanju Đenovi. Golove za domaćina postigli bivši, ali i sadašnji fudbaler Intera.
FA: Lukaku "odveo" Junajted u četvrtfinale
Mančester junajted pobedio Hadersfild i plasirao se u četvrtfinale FA kupa.
Milijaš prestigao Milovanovića: Najčešći od Barija
Iskusni vezista postao igrač sa najviše nastupa za Crvenu zvezdu u postbarijevskoj eri.
Odlična Voša na debiju Stolice
Fudbaleri Vojvodine pobedom protiv Voždovca počeli drugi deo sezone i eru pod vođstvom Ilije Stolice. Čukarički...
Barsini laki golovi, ali teška pobeda
Marko Dmitrović odličan na golu Eibara, ali nije imao rešenja za dve sjajne akcije gostiju.
I CSKA kombinovao, ali "bez municije"
Moskovljani bez pogotka u proveri pred revanš sa Crvenom zvezdom, ali u promenjenoj formaciji.