pre 14 minuta 11: 40
Bosna i Hercegovina na nogama: Željezničar dočekuje Sarajevo, Milošević protiv Ljajića
Najvažnija utakmice igra se večeras (20.45 AS9) na Grbavici u 27. kolu.
Šampionska proslava Crvena zvezda drugu godinu uzastopno održaće se i na Kalemegdanu, saopštili su crveno-beli.Uoči utakmice sa ekipom Mladosti od 18 časova crveno-belima će biti uručene medalje i šampionski pehar, a nakon utakmice proslava će se nastaviti kod spomenika Pobedniku.
"Po uzoru na prethodnu sezonu i zvezdašku žurku, koja je obeležena na poznatoj srpskoj tvrđavi, osvajanje pete uzastopne duple krune takođe će biti proslavljeno na Kalemegdanu. Posle utakmice navijači će se okupiti kod zgrade SD Crvena zvezda, a potom uz slavljeničku atmosferu zajedno krenuti ka Kalemegdanu. Skup zvezdaša je planiran do 22 časa i 30 minuta tokom kojeg će nastupiti grupa 357, a nakon toga se očekuje i dolazak izabranika Vladana Milojevića", poručili su iz Zvezde.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.
24.05.2025 14: 10
Šampionska proslava Crvene zvezde drugu godinu uzastopno održaće se i na Kalemegdanu, saopštili su crveno-beli.
24.05.2025 08: 25
Crvena zvezda je ove godine na dominantan način osvojila 36. šampionsku titulu i to najraniju u istoriji srpskog fudbala. Tim povodom, Zvezda će večeras organizovati spektakularnu proslavu, a navijačima je darivala besplatan ulaz, a kapije će biti otvorene i pre 18.00 časova.
17.05.2025 11: 50
Proslava titule na "Marakani" biće organizovana 24. maja na utakmici protiv Mladosti iz Lučana.
15.05.2025 15: 25
Ceremonija dodele šampionskog trofeja zakazana za 24. maj od 18 sati na stadionu "Rajko Mitić".
pre 14 minuta 11: 40
Najvažnija utakmice igra se večeras (20.45 AS9) na Grbavici u 27. kolu.
pre 34 minuta 11: 20
Igrač iz Konga je odmah prebačen u bolnicu gde ustanovljeno da je došlo do preloma noge.
pre 2 sata 09: 52
Kapiten fudbalera Čukaričkog Marko Docić izjavio je danas pred utakmicu 29. kola Superlige Srbije da je Partizan favorit i dodao da njegova ekipa želi da se nadigrava i uradi nešto više.
pre 2 sata 09: 28
Ove dve ekipe igraju danas (13. 454. TV Premium 1) u okviru četvrtfinala ovog takmičenja.
Ostavite komentar