• VIŠE
    _
  • ENG
TRENUTNO NA PROGRAMU
/ TV program
Ne propustite na Areni
Fudbal
ITALIJANSKA LIGA: Milan - Napoli
20:45 h
21. jan 2017.
LIVE prenosi
  • 09:00
    BMW IBSF WORLD CUP BOB & SKELETON 2016/2017. ST.MORITZ: Women's Bobsleigh Race 1
  • 10:00
    AUSTRALIJSKA LIGA: Perth Glory - Melbourne Victory
  • 10:30
    BMW IBSF WORLD CUP BOB & SKELETON 2016/2017. ST.MORITZ: Women's Bobsleigh Race 2
  • 12:00
    WRC Monte Carlo Live Stage 2
  • 12:30
    BMW IBSF WORLD CUP BOB & SKELETON 2016/2017. ST.MORITZ: 2-Men Bobsleigh Race 1
  • 14:00
    BMW IBSF WORLD CUP BOB & SKELETON 2016/2017. ST.MORITZ: 2-Men Bobsleigh Race 2
  • 17:00
    ABA LIGA: Igokea - Crvena zvezda mts
  • 17:00
    AFRIČKI KUP NACIJA: Ghana - Mali
  • 17:00
    FRANCUSKA LIGA: Nantes - PSG
  • 18:00
    ITALIJANSKA LIGA: Chievo - Fiorentina
  • 18:00
    BELGIJSKA LIGA: KV Kortrijk - Zulte Waregem
  • 19:00
    ABA LIGA: Partizan NIS - FMP
  • 20:00
    AFRIČKI KUP NACIJA: Egypt - Uganda
  • 20:00
    FRANCUSKA LIGA: Guingamp - Rennais
  • 20:45
    ITALIJANSKA LIGA: Milan - Napoli
  • 21:00
    ABA LIGA: Cibona - Olimpija
  • 21:00
    RACE OF THE CHAMPIONS: Race 1
  • 23:00
    Arena sport NEWS
Košarka
ABA LIGA: Igokea - Crvena zvezda mts
17:00 h
21. jan 2017.
/ Prikazujemo
Budite uvek u Areni
KAKO DO ARENE
Najkraćim putem do nas
/ Vesti
Izdvajamo
Vazura: Evo zašto sam optimista!
Generalni direktor Parizana naveo je taksativno zbog čega je uveren da će Partizan dobiti spor pred Sudom u Lozani....
Makedonski derbi Karpošu
Prva utakmica 19. kola ABA lige pripala Karpošu, koji je ugostio MZT Skoplje.
Oli "demolirao" Baskoniju
U derbiju 18. kola Evrolige Olimpijakos pobedio Baskoniju sa 30 poena razlike.
/ Rezultati
Pregled aktuelnih dešavanja
Fjolnir
3 - 0
Valur
Kortrajk
1 - 0
Varegem
Valka Valga
9 - 9
Jurmala
Handlova
26 - 18
Iskra Svit
Vršac
25 - 19
Dunav
Metalac V.
13 - 10
Dinamik
Košice
24 - 22
Nova Ves
Prijevidza
25 - 6
Njitra
Dinamo Kr.W
0 - 0
Sahalin W
Pila W
0 - 0
Legionovo W
Nekarsulmer W
1 - 3
Nelingen W
Turinger W
4 - 2
Dortmund W
Šibenik
24 - 15
Alkar Sinj
Gorica
9 - 15
Džoli Šibenik
Osijek
15 - 19
Zabok
Kjevo
0 - 0
Fjorentina
Liberec
0 - 0
Kladno
Odolena Voda
0 - 0
ČZU Prag
Dzuki Alitos
10 - 17
Pijeno Ž.
Polfarma
9 - 2
Aseko Gdinja