Add to your facebook Podeli na Twitteru

TV PROGRAM 02.04.2014

TV Program 1
00:00 WPT GREATEST 2 Ep 16
01:00 LIGA SAMPIONA: Manchester UTD - Bayern Munich
03:00 GRCKA LIGA: Olympiacos - Aris
05:00 Fights of the century: 15 Greatest Rounds
05:30 SPORTING GREATS: Carl Lewis
06:00 UEFA- Masters of European Football ep 03
06:30 UEFA- Masters of European Football ep 04
07:00 FRANCUSKA LIGA: Highlights
08:00 MILAN TV: Milan Raport
08:30 The Football Review
09:00 March Madness 30.03.2014 Game 1
11:00 ITALIJANSKA LIGA: Napoli - Juventus
13:00 ARSENAL TV: Arsenal - Manchester City
15:00 GRCKA LIGA: Olympiacos - Aris
17:00 FRANCUSKA LIGA: Emisija pregled kola
17:30 ITALIJANSKA LIGA: Emisija pregled kola
18:00 LIGA SAMPIONA: Manchester UTD - Bayern Munich
20:00 uživo uzivo LIGA SAMPIONA: Studio
20:45 uživo uzivo LIGA SAMPIONA: PSG - Chelsea (Srbija i Crna Gora) - Real Madrid- Borusija Dortmund (Bosna i Hercegovina)
22:45 uživo uzivo LIGA SAMPIONA: Studio
23:00 LIGA SAMPIONA: Highlights
TV Program 2
00:00 Seasson Review New Orleans - Carolina 09.12.2013
02:30 DOKUMENTARNI FILM: 4 Days in October
03:30 KOTV Classics Ser5 Ep 23
04:30 EHF LIGA SAMPIONA: PSG - Gorenje
06:00 ABA LIGA: Cibona - Crvena Zvezda
08:00 EHF LIGA SAMPIONA: Rhein-Neckar Löwen - Vive Targi Kielce
09:30 BUNDES LIGA: Magazin
10:00 KOTV Classics Ep 24
11:00 Fights of the century: Muhammad Ali - The Greatest
11:30 Fights of the century: Carlos Monzon
12:00 Seasson Review Dallas - Green Bay 15.12.2013
14:30 Episode 46
15:30 ABA LIGA: Highlights
16:00 ENDESA LIGA: Highlights
16:30 EHF LIGA SAMPIONA: Barcelona - Aalborg Handball
18:00 ABA LIGA: Mega Vizura - Buducnost
20:00 March Madness 29.03.2014 Game 2
22:00 Solis - Thompson
TV Program 3
00:00 LIVERPOOL TV: Liverpool - Tottenham
03:00 JELEN SUPER LIGA: Jelen pregled kola
04:00 JELEN SUPER LIGA: Vojvodina - Radnicki Nis
06:00 ITALIJANSKA LIGA: Udinese - Catania
08:00 FRANCUSKA LIGA: Nice - PSG
10:00 LIGA SAMPIONA: Barcelona - Atletico Madrid
12:00 LIGA SAMPIONA: Manchester UTD - Bayern Munich
14:00 FRANCUSKA LIGA: Lyon - Saint-Etienne
16:00 ITALIJANSKA LIGA: Milan - Chievo
18:00 JELEN SUPER LIGA: OFK Beograd - Partizan
20:00 MLS LIGA: Highlights
21:00 MLS LIGA: NY Red Bulls - Chivas
23:00 LIGA SAMPIONA: Highlights
TV Program 4
00:00 March Madness
02:00 COPA LIBERTODORES: Highlights
02:30 BUNDES LIGA: Magazin
03:00 Racing Trough Time Ep. 25
04:00 LIGA SAMPIONA: Barcelona - Atletico Madrid
06:00 HRVATSKA LIGA: Slaven - Split
08:00 ITALIJANSKA LIGA: Highlights
09:00 ITALIJANSKA LIGA: Livorno - Inter
11:00 WPT GREATEST 2 Ep 15
12:00 ABA LIGA: Partizan - Cedevita
14:00 UEFA EURO: 50 Classic Matches Ep 23
14:30 UEFA EURO: 50 Classic Matches Ep 24
15:00 GRCKA LIGA: Highlights
15:30 FOOT BRAZIL: Highlights
16:00 LIGA SAMPIONA: Barcelona - Atletico Madrid
18:00 The Football Review
18:30 uživo uzivo ITALIJANSKA LIGA: Roma - Parma
20:30 FRANCUSKA LIGA: Emisija pregled kola
21:00 LIVERPOOL TV: Liverpool - Tottenham
23:00 WPT SERIES 10 Ep 03
TV Program 5