pre 6 sati 23: 32
Obradović posle Borca: Pokuševski tražio izmenu nakon sudara, Parker povredio prst
Trener Partizana Željko Obradović govorio na konferenciji za medije posle pobede nad Borcem u Beogradu.
Profimedia
Više nego uzbudljiva evroligaška sezona okončana je protekle noći, a samo dan kasnije već su počele da kruže glasine sa letnje pijace. Brojne ekipe, navodno, već su počele da sklapaju rostere za narednu sezonu, a kako prenose grčki mediji, ni Crvena zvezda ne gubi vreme.
Prema informacijama koja je prenela grčka "SDNA", inače, agencija bliska Panatinaikosu, Zvezda je ozbiljno zainteresovana da vrati Lorenca Brauna u svoje redove naredne sezone, a navodno je i španski reprezentativac raspoložen da ponovo zaigra u Beogradu, budući da je nije imao veliku minutažu kod Ergina Atamana.
U podkastu ovog medija, tim novinara objavio je vest da Zvezda već neko vreme motri na iskusnog plejmejkera i da je vrlo izvesno da će Braun napustiti Atinu tokom leta kako bi se vratio na Mali Kalemegdan. Tim utoliko što je PAO već dogovorio veliki transfer Ti-Džej Šortsa iz Pariza, pa bi Braun, jasno, bio potpun višak u timu, pored Kendrika Nana i Kostasa Slukasa.
MN Press
"SDNA" takođe navodi da je Zvezda već krenula u pregovore sa Lorencom Braunom, ali isto tako naglašava da još uvek nema konačnog dogovora dve strane.
Lorenco Braun potpisao je trogodišnji ugovor sa Panatinaikosom prošlog leta, dok je u Zvezdi nastupao tokom sezone 2019/20 koja je prekinuta zbog pandemije korona virusa. Tada je, u svojoj prvoj evroligaškoj sezoni, beležio 12.3 poena, 4.6 asistencija i tri skoka u proseku, dok je za PAO minule godine imao 6 poena i 2.5 skoka po utakmici.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
11.04.2025 22: 29
Košarkaši Crvene zvezde su bili nadomak pobede, ali je u produžecima Panatinaikos slavio rezultatom 111:104 (23:26, 24:23, 30:28, 19:19, 15:8) u 34. kolu Evrolige.
11.04.2025 09: 22
Košarkaši Crvene zvezde gostovaće večeras od 20.15 časova (TV Arena 1 Premium) Panatinaikosu u poslednjem, 34. kolu, Evrolige.
10.04.2025 17: 00
Susret poslednjeg kola Evrolige između Panatinaikosa i Crvene zvezde pratite u petak od 20.15 časova na Areni 1 Premium.
10.04.2025 10: 45
Trener košarkaša Crvene zvezde ne gleda na matematiku već samo na ono šta tim treba u petak da uradi na terenu protiv Panatinaikosa (20.15, TV Arena 1 Premium).
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 12h
YouTube
pre 12h
pre 13 sati 16: 46
Željko Obradović će već u narednom evroligaškom kolu moći da se osloni na svoje novo pojačanje...
pre 14 sati 15: 35
Brekston Ki, bivši NBA igrač, potpisao je ugovor sa španskim klubom i biće ključna figura u njihovim ambicijama za nastavak takmičenja.
pre 16 sati 13: 40
U prošloj sezoni Evrolige, Fernando je prosečno beležio 5 poena i 3 skoka po utakmici u 12 nastupa. U tekućoj sezoni, nakon pet mečeva, ima učinak od 4,4 poena i 3,4 skoka. U duelu protiv Crvene zvezde postigao je tri poena.
25.10.2025 21: 23
Iako se bliži mesec dana od početka sezone - Crvena zvezda nije završila sa konstruisanjem tima...
Ostavite komentar