
pre 18 minuta 08: 00
Đoković opet ide na američkog autsajdera: Srbin ima više Grend slem titula nego Svajda glavnih žrebova GS
Sledeći rival najboljeg tenisera ikada gotovo uvek izvisi u kvalifikacijama za četiri najveća teniska turnira.
Francuski košarkaš Matje Strazel produžio je ugovor sa čelnicima Monaka, saopštio je danas učesnik Fajnal fora Evrolige.
Tri dana pred početak Fajnal fora Monako je saopštio da je 22-godišnji reprezentativac Francuske potpisao novi ugovor kojim se obavezao na vernost do juna 2029. godine.
Strazel je 2022. godine prešao iz Asvela u Monako, a ove sezone je stekao punu afirmaciju u klubu koji će u petak od 20 časova igrati protiv Olimpijakosa polufinale Fajnal fora.
Odigrao je svih 39 utakmica u Evroligi ove sezone, uz prosek od 8.4 poena, 1.1 skoka, 2.4 asistencije i 0.5 ukradenih lopti.
Utakmice Monaka na završnom turniru elitnog kontinentalnog takmičenja možete pratiti na kanalima TV Arena Sport.
Rasprodate su sve karte za meč Srbije i Slovenije u Beogradskoj areni.
Prošlo je više od dve decenije od završetka krvavih sukoba između Ruande i Demokratske Republike Kongo, tokom kojih je živote izgubilo više od pet miliona ljudi. Ipak, umesto vojnika i tenkova, danas ova dva afrička suseda vode novi oblik borbe: marketinški rat na fudbalskim dresovima evropskih velikana.
Kad sportisti iz regiona potpisuju višemilionske ugovore u Italiji, Španiji ili SAD, ne pitaju se samo o klauzulama i bonusima, već i o tome gde će platiti porez, jer između dva sponzorska spota i tri treninga, jedna odluka o prebivalištu može doneti ili odneti desetine miliona evra.
Francuski fudbalski gigant Paris Saint-Germain objavio je na Bitcoin konferenciji u Las Vegasu da u bilansu kluba drži 120 bitcoina, trenutne vrednosti oko 14,5 miliona dolara.
Tema tužbi protiv Manchester Cityja izazvala je podele među navijačima.
pre 15 sati 16: 32
Crvena zvezda oprostila se od još jednog legendarnog košarkaša.
23.08.2025 22: 25
Atamanov "džoker" još pet godina u Atini...
23.08.2025 10: 55
Nova pojačanja Crvene zvezde polako pristižu u Beograd, a danas je red na Devonte Grejema.
22.08.2025 17: 49
Ajzeja Majk je zvanično napustio Partizan, objavio je klub danas.
YouTube
pre 8h
YouTube
pre 8h
pre 13 sati 18: 43
Najnovije pojačanje crno-belih Šejk Milton sleteo je u Beograd.
pre 14 sati 18: 00
Italijanski košarkaš kazao je da je krenuo od razgovora sa predsednikom kluba, koji mu je ponudio ovaj ugovor.
pre 15 sati 16: 32
Crvena zvezda oprostila se od još jednog legendarnog košarkaša.
pre 17 sati 15: 07
Reprezentativka Belgije stigla u ŽKK Crvena zvezda
Ostavite komentar