pre 3 minuta 09: 10
Ferstapen ljut posle Meksika: Sigurnosno vozilo mi je uništio trku
Noris ima ima 357 bodova, jedan više od Pjastrija, dok je Ferstapen treći sa 321. Naredna trka vozi se u Brazilu od 7. do 9. novembra.
Starsport
Daleko je Dušan Vlahović od statusa najtraženijih napadača ovog leta. Deluje da je od minulih glasina preostala samo prašina i pokoje pominjanje Srbina kao rezervne opcije, ukoliko one glavne ne dođu do realizacije.
S obzirom na manjak interesovanja, manji klubovi mogu dobiti ideju da mogu privući jednog od najplaćenijih igrača Evrope, ali teško da je iko očekivao da će prve laskave reči doći sa drugog kontinenta. Ne, ne radi se o Saudijskoj Arabiji, to jest Aziji, već o Južnoj Americi, konkretno - Brazilu!
Naime, nedavno je sportski direktor Flamenga, i nekadašnji funkcioner Osijekea, Žoze Boto, govorio o Vlahoviću kao opciji za prelazni rok, a pitanje je samo volje nekadašnjeg igrača Fiorentine da u najboljim godinama ode izvan reflektora evropskog fudbala.
"Po meni, Vlahović je ono što nam treba i razmislio bih o njemu. Naš problem nije novac već kako ubediti ta velika imena iz Evrope da dođu u Brazil. Međutim, u fudbalu nikad ne recite nikad...", rekao je večeras Flamengov sportski direktor Žoze Boto.
Kada se pogledaju finansije, one zaista i nisu problem. Prema nekim navodima, Flamengo inkasira oko 200 miliona godišnje, a budžet za plate je oko 100 miliona - praktično ekvivalentan Juventusovom (108 miliona). Pitanje je samo prestiža, a ukoliko do pregovora dođe, mogli bismo u narednim godinama dobiti novu srpsku karioku, popud Dejana "Ramba" Petkovića svojevremeno.
Podsećanja radi, glavni kandidat za Vlahovićev potpis je bio Arsenal, ali kako se leto bližilo, tako su "tobdžije" razmatrale druge opcije, te sada vagaju između Viktora Đokereša i Bendžamina Šeška. U trci za Dušanov potpis je ostao Fenerbahče, koji bi izneo terete potraživanja našeg igrača (u Juventusu bi za poslednju godinu ugovora primio 12 miliona evra), ali je donekle problem otkup. Prema navodima medija iz Italije, "bjankoneri" očekuju oko 40 miliona...
Svakako, jasno je da budućnosti u Torinu nema, naročito posle načina na koji je Srbin izgubio mesto u startnoj postavi od Randala Kolo Muanija. Ukoliko želi da igra, opcije postoje, ali trenutno one nisu onakve, kakve su mnogi mislili da će biti.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
28.09.2025 14: 50
Vlahović je ukupno u dresu Juventusa postigao 62 gola u 151 meču.
26.09.2025 14: 07
Naime, ponovo je aktuelna tema oko odlaska srpskog napadača iz Juventusa i da se u trku uključio nemački gigant.
18.09.2025 14: 06
Po rečima novinara "gazzete delo sport", srpski napadač igra najbolji fudbal od kako je došao u Juventus, a paradoks je da napušta klub iz Torina.
18.09.2025 11: 35
Posle fantastične igre u Ligi šampiona upotpunjene sa dva gola i asistencijom ne prestaju da se javljaju bivši asovi crno-belih kako bi prokomentarisali igru srpskog asa.
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 13h
YouTube
pre 14h
YouTube
pre 15h
pre 24 minuta 08: 50
Bez obzira na haotičnu završnicu, pobeda je Reala omogućila da pobegne Barseloni na pet bodova prednosti i učvrsti se na vrhu La Lige, dok sukob Vinisijusa i Jamala i dalje izaziva buru u španskim medijima.
pre 10 sati 22: 38
Okončani su današnji mečevi u Seriji A...
pre 11 sati 21: 40
"Ne želim da izgubim fokus sa bitnog. Vini je dao mnogo. Postoje različite ličnosti u timu i to mora da se razume. Pričaćemo, naravno. Sad ćemo da uživamo u pobedi.“
pre 11 sati 21: 15
Ekipa iz Viga u samoj završnici stigla do konačnog preokreta - 3:2.
Ostavite komentar