
pre 13 minuta 10: 30
Odbojkašice Srbije igraju drugi meč Svetskog prvenstva: Šest selekcija već u osmini finala
Aktuelne planetarne vladarke nastavljaju odbranu krune.
Nakon Jedinstva iz Uba, imamo novog člana Prve lige Srbije. To će biti ekipa Tekstilca. Klubu iz Odžaka je oduzeto šest bodova, te je tako ostao bez matematičkih šansi za opstanak.
Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije odličila je da kazni Tekstilac oduzimanjem šest bodova. Sada imaju 28 bodova i kako Napredak ima 10 bodova više, a do kraja su ostala tri kola, ekipa iz Odžaka je i zvanično ispala iz Mozzart Bet Superlige Srbije.
Na osnovu informacija koje je UEFA dostavila Disciplinskoj komisiji, odlučeno je da je na meču 28. kola između Tekstilca i IMT-a (1:2) došlo do povrede integriteta takmičenja. Tekstilac će takođe morati da plati novčanu kaznu u inzosu od 2.000.000 dinara.
Ekipi Bojana Krulja su ostale tri utakmice do kraja sezone. Prvo će za vikend odmeriti snage sa Jedinstvo, dok ih nakon toga čekaju mečevi sa Čukaričkim i Spartakom.
Rasprodate su sve karte za meč Srbije i Slovenije u Beogradskoj areni.
Prošlo je više od dve decenije od završetka krvavih sukoba između Ruande i Demokratske Republike Kongo, tokom kojih je živote izgubilo više od pet miliona ljudi. Ipak, umesto vojnika i tenkova, danas ova dva afrička suseda vode novi oblik borbe: marketinški rat na fudbalskim dresovima evropskih velikana.
Kad sportisti iz regiona potpisuju višemilionske ugovore u Italiji, Španiji ili SAD, ne pitaju se samo o klauzulama i bonusima, već i o tome gde će platiti porez, jer između dva sponzorska spota i tri treninga, jedna odluka o prebivalištu može doneti ili odneti desetine miliona evra.
Francuski fudbalski gigant Paris Saint-Germain objavio je na Bitcoin konferenciji u Las Vegasu da u bilansu kluba drži 120 bitcoina, trenutne vrednosti oko 14,5 miliona dolara.
Tema tužbi protiv Manchester Cityja izazvala je podele među navijačima.
29.03.2025 17: 33
Golman Radničkog iz Niša odbranio je penal Zulfiću u 58. minutu utakmice.
07.03.2025 21: 54
Fudbaleri Železničara iz Pančeva su savladali Tekstilac 3:0 (1:0) u 27. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.
03.03.2025 19: 09
Mladi stručnjak je do polovine septembra prošle godine radio u timu Berere iz Strumice, a tamo je proveo devet meseci. Inače, vlasnik pomenutog tima je legendarni makedonski napadač Goran Pandev.
02.03.2025 15: 50
Možda se nazire da Partizan stiče ono za čime vapi već dosta dugo - konstantnost. Iz kola u kolo, ekipa Srđana Blagojevića pokazuje sve bolje partije, a igra i njeni nosioci su jasniji i vidljiviji. Ovaj put, žrtva "parnog valjka" je bio Tekstilac, koji je kao nominalni domaćin poražen u Loznici rezultatom 1:4 (0:2) u 26. kolu Mozzart bet Superlige Srbije.
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 11h
YouTube
pre 11h
pre 27 minuta 10: 17
Portugalac ne beži od toga da je veoma loše izveo taj udarac, ali dobar deo krivice za takav epilog svalio je na glavnog arbitra Krisa Kavanu koji ga je neposredno pred izvođenje penala nehotice odgurnuo.
pre 11 sati 23: 25
Dao je Ovijedo sve od sebe, ali nisu mogli da izađu na kraj sa Real Madridom.
pre 11 sati 23: 00
Nije lako biti član Marsejeve svlačionice, definitivno u poslednje dve nedelje.
pre 11 sati 22: 50
Lil savladao Monako minimalcem u drugom kolu Lige 1.
Ostavite komentar