pre 7 sati 23: 00
Valensija očitala lekciju šampionu Evrope: Fenerbahče nemoćan u Španiji
Košarkaši Valensije uspeli su da zaborave na tri poraza u nizu i slave protiv aktuelnog prvaka Evrolige...
Gavni arbitar 175. "večtog derbija" između Crvene zvezde i Partizana, koji se u okvru 24. kola Mozzart Bet Superlige Srbije odigrati u subotu od 16.00 časova (TV Arena 1 Premium), biće Nenad Minaković.
Biće to drugi susret dva najbolja srpska tima na kojem će pravdu deliti arbitar iz Novog Sada, a prvi put je tu čast imao u decembtu 2023. godine na 171. "večitom derbiu" koji je pripao crno-belima.
Minakoviću će u subotu, 22. febrauara pomagati Nikola Borović i Boško Božović, četvrti arbitar će biti Milan Mitić, dok će se u VAR sobi nalaziti Momčilo Marković i Jelena Cvetković.
Crvena zvezda u ovaj susret ulazi sa čelne pozicije na tabeli Mozzart Bet Superlige sa 67 osvojenih bodova, a Partizan je drugi sa čak 21 osvojenim bodom manje, ali poznato je da u utakmicama ova dva tima položaj na tabeli i trenutna forma gotovo nikad nisu presudni.
TV Arena sport će i ovoga puta uoči susreta crveno-belih i crno-belih imati specijalnu studijsku emisiju posvećenu najvećem meču srpskog fudbal koja počinje u 15.00 časova, u kojoj će se naći eminentni gosti.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
22.02.2025 17: 36
Nekadašnji član Crvene zvezde, postigao je gol za Partizan protiv bivšeg tima
23.09.2024 20: 55
Fudbaleri Partizana poraženi su od Crvene zvezde u 174. večitom derbiju rezultatom 0:4 (0:2) na stadionu u Humskoj 1.
20.09.2024 19: 00
Koga sve možemo očekivati u crno-belom dresu na 174. večitom derbiju?
17.09.2024 15: 15
Prvi ovosezonski "večiti derbi" na programu je u ponedeljak, 23. septembra s početkom u 20 časova (Arena 1 Premium) u Humskoj.
YouTube
pre 9h
YouTube
pre 9h
YouTube
pre 10h
pre 7 sati 23: 00
Antoni Kasano važi za nekoga ko se nikada nije libio da kaže svoje mišljenje, ma koliko ono kontroverzno bilo.
pre 7 sati 22: 59
Vikomb je skupo prodao kožu premijerligašu, ali je u penal seriji blistao golman Fulama.
pre 7 sati 22: 47
Orense posle produžetaka slavilo 4:2 (2:2, 0:1) protiv Ovijeda u prvoj rundi Kupa Španije.
pre 8 sati 22: 40
Drugoplasierani tim Bundeslige autortativno stigao u osminu finala Kupa Nemačke.
Ostavite komentar