pre 7 minuta 10: 20
Zakuvalo se u Grčkoj: Olimpijakos traži jednogodišnju suspenziju za Janakopulosa
Čelnici kluba iz Pireja smatraju da prvi čovek Panatinaikosa zaslužuje drakonsku kaznu posle izjava nakon derbija velikih rivala.
Profimedia
Pol pozicija pred trku za Veliku nagradu Holandije pripala je vozaču Jamahe Fabiju Kvartararu koji je u Asanu upisao četvrtu pobedu u kvalifikacijama ove sezone i to ispred Frančeska Banjaje iz Dukatija.
Pored njih dvojice u prvom startnom redu na trci koja je na prograu u nedelju, će biti i Aleks Markes iz Gresinija, a Mark Markez će startovati iz drugog reda.
Navijači u Holandiji, ali i oni koji su kvalifikacionu trku pratili na TV Arena sport su imali prilike da uživaju u majstorijama najboljih vozača Moto GP, a nova poslastica je več du 15.00 časova kada je na programu sprint trka.
Sa pete pozicije u nedelju će startovati vozač Aprilije Marko Beceki, a zatim slede Frank Morbideli iz VR46 tima i Fermin Aldeger na drugom Dukatiju ekipe Gresini.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.
Evropski klubovi i reprezentacije suočavaju se sa finansijskom nestabilnošću, oslanjanjem na jednog sponzora i skupom infrastrukturom.
17.03.2026 16: 19
Pred trku u Brazilu, nekadašnji Moto GP vozač Aleks Baros izjavio je da veruje kako je Beceki spreman da izazove Markeza u borbi za titulu.
16.03.2026 15: 40
Aktuelni šampion nije krio nezadovoljstvo. Po prolasku kroz cilj, Markez je ironično aplaudirao ka kabini Direkcije trke, jasno pokazujući šta misli o njihovoj odluci.
13.03.2026 16: 39
Trka je trenutno planirana kao četvrta runda sezone i trebalo bi da se vozi od 10. do 12. aprila. Ipak, kako sada stvari stoje, sve je manje verovatno da će se održati u tom terminu.
05.03.2026 16: 50
Iako je odmah nakon trke izjavio da je zadovoljan drugim mestom, Markez nije uspeo da sakrije frustraciju. Dok je prolazio startno ciljnim pravcem, ironično je aplaudirao sudijama.
YouTube
pre 53min
YouTube
pre 11h
02.04.2026 20: 44
"Pred nama je mnogo posla. Siguran sam da će Maks biti mnogo srećniji kada mu budemo dali brži bolid, u kojem će moći da pravi razliku. To je glavna tema razgovora unutar tima", rekao je Francuz za Skaj Sport.
02.04.2026 12: 45
MotoGP vozač i slavni fudbaler dogovorili saradnju van sportskih arena.
02.04.2026 10: 10
Iako rezultat u Japanu potvrđuje konkurentnost Meklarena, jasno je da tim iz Vokinga očekuje još mnogo rada kako bi sustigao vodeće, ali i da vera u taj cilj ne izostaje.
01.04.2026 20: 20
Četvorostruki svetski šampion bio je frustriran osmim mestom na stazi "Suzuka", priznajući da je odbrojavao krugove do kraja samo da bi što pre završio trku i rešio se problematičnog bolida.
Ostavite komentar